Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet ezt feldolgozni...

Hogyan lehet ezt feldolgozni hogy el kell mennem egy gyarba 3 muszakba dolgozni mert masra ugy se vagyok jo de meg lehet erre se?

Figyelt kérdés
nagyon nem birom ezt feldolgozni, rosszul vagyok

2017. júl. 1. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én egyetemre járok, de nyáron én is gyárban dolgozok 3 műszakban.

Pár barátnőm főállásban dolgozik 3 műszakban, és mellette levelezon tanulnak egyetemen.


Egész életre tényleg nem jó, de miért nem tanulsz valamit? Okj, felsőfokú szakképzés, egyetem.


Illetve nem csak ilyen munka van, ha ennyire ódzkodsz tőle, el mehetsz eladónak, konyhai kisegítőnek, felszolgálónak, árufeltöltőnek.. stb.

2017. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell ilyen negatívan látni. Sokan dolgoznak ilyen helyen. Akkor szerinted ők mind rossz emberek? Biztosan nem. Biztos közöttük is sok normális, értékes ember van.

Legalább lesz munkád, önálló kereseted, ami azért megkönnyíti az életet.

Szóval örülj neki, hogy tudsz dolgozni.

2017. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szedd össze magad, tanulj valamit, vagy legalább keresd meg azt, amiben jó vagy. Az önsajnáltatással nem fogsz előrébb jutni.
2017. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért liheged túl a gyári munkát? én 3 évig dolgoztam gyárban 3 műszakban. Sok jó, életvidám emberrel ismerkedtem, sőt a férjemet is ott ismertem meg. Jókat röhögcséltünk, jól elvoltunk. Persze itt is vannak olyan emberek akiket jobb kikerülni mert annyira irigyek, ostobák, de ilyen mindenhol van.

A gyári munka mellett, meg bőven van idő tanulni is, hiszen a gyári melók csak monoton melók, agyi terhelést nem igényelnek. Sőt nem is árt tanulni, mert az ember a monotonság miatt betompul..Ki lehet bírni pár évet.

2017. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dolgoztam én is gyárban, több helyen is, több beosztásban, és hidd el, nagyon sokan vannak, akik egyáltalán nem alkalmasak rá.

Egy csomóan eleve nem bírják a 3 műszakot, de még a kettőt se.

Sokan nem bírják a fizikai munkát, még a könnyűt se, még férfiak se. A szereldéhez is kell kézügyesség, jó szem, odafigyelés. Nagyon sok olyan buta barlangi troll keveredett oda minden felvételkor, aki arra nem volt alkalmas, hogy egy villanykörtét becsavarjon.

Sokan pedig simán csak dolgozni nem hajlandóak. Úgy pedig nehéz jól csinálni, ha nem akarja csinálni.

A 3 műszak pedig nem jelenti feltétlenül, hogy sz** melóról van szó. Sok gyárban érdekes dolgokat csinálnak. Ha pedig jó leszel abban, ami a dolgod, akkor simán kereshetsz 170-180 ezret. Ha jól bánsz a pénzzel, gyári munkával előbb megszedheted magad, mint pl. egy irodában vagy boltban. Utána meg tanulhatsz bármit, valami csak van, ami érdekel. Olyan nincs, hogy semmire nem vagy jó...

Már azzal lepipáltál több ezer embert, hogy egész jó helyesírással kiírtad ezt a kérdést. Ritka itt a gyakorin. ;)

2017. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok olyan buta barlangi troll keveredett oda minden felvételkor, aki arra nem volt alkalmas, hogy egy villanykörtét becsavarjon."


Muszáj igy beszélni más emberekről ? Lehet, hogy semmivel sem alacsonyabb az IQ-juk, mint a tied, csak egy alkalomból, a külsejükből, mejelenésükből, viselkedésükből erősebb következtetést vontál le.

2021. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!