Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyarban csak egy valamit kell...

Gyarban csak egy valamit kell csinalni egesz nap vagy sok mindent egyszerre?

Figyelt kérdés
egy kezdonek.

2017. júl. 2. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a feladatod. Azonban általában futószalag elé tesznek, vagy hasonló monoton munkára alkalmaznak, szóval "egyfélét"
2017. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak egyvalamit és ha kéred se tesznek át másik helyre.
2017. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! én nem rég kezdtem én is viszonylag kezdő vagyok. Eddig egy helyre tettek és elvileg ott is maradok, viszont van hogy mondják hogy segítsek ezt meg azt, közben valaki figyeli a helyemet, aztán visszamehetek. Ne lepődj meg ha ilyen is lesz.
2017. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez változó, munkatípustól függ. De az biztos, hogy bunkókat is el kell viselni. Ha szerény, zárkózott vagy, direktbe csicskáztatni akarnak, valamint kiabálnak veled.
2017. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden munka 1 valamiből áll csak a lépésem száma változik benne;)

Ezért nem több egy irodista egy roncstelepesnél sem például csak a tufák nem látják ezt át.


Igazából képességeid meghatározzák idővel a dolgodat.Van birka, aki csak bélyegezni képes az irodában, annyira alkalmas a diplomájával:DDD

Az unalmas meló is lehet színes, ha sokoldalú vagy.

2017. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pufibukinak tökéletesen igaza van, de nekem diplomás irodistaként rosszul esik, hogy azt hiszed rólam, hogy ennyire el vagyok szállva magamtól, pedig nem. Ez ugyanolyan általánosítás, mint az, amikor a retardáltabb kollégáim lenézik az építkezésen dolgozót, miközben olyan házban laknak, amit valaki felépített nekik.

OFF vége

2017. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6


Azt írtam "Van birka.."..az inget te vetted fel...s nem azt írtam, hogy mindegyik;)

Tapasztalatból írtam az élet területeiről.

Szóval, szállj alacsonyabban, hogy a pici betűimet jobban lássad kérlek:)

2017. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hentesként tanulóként egy nagy húsüzemben gyakorlatoztam, ott minden munkafolyamathoz odaállítottak, hogy mindent megtanuljunk, de az igazi melósok egyféle munkafolyamatot csináltak. Aztán amikor meglett a szakmám átmentem egy kisebb családias üzembe, ahol a legtöbben 20 év körüliek voltak és mindenkinek mindenhez értenie kellett, mindig mindenki azt csinált, amihez kedve volt. egyik nap csontoztam, másik nap hasítottam, harmadik nap daraboltam, utána egy hétig valami mást csináltam..stb de ez ritka eset, hogy ilyen rugalmasan dönthet az ember a munkájáról
2017. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!