Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltató elküldőtt párónka...

Kovács Zsolt001 kérdése:

A munkáltató elküldőtt párónkat OKJ-főldmunkagép tanfolyamra, mondván, hogy javitom őket és kell kipróbálásához a vizsga! Persze levizsgáztunk, de itt jőn a bőkkenő,1- évig visszatartja a vizsgáinkat, mint munkavállaló mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
Előző esetekben,1-éves naradási szerződést kőtőttek a dolgozókkal.ha valaki meggondolná magát akkor idő arányossan visszafizeti a vizsga árát,ami igy korrekt!Na de most más a helyzet!!!Igy visszatartja a targonca vizsgákat is! Mit tudok tenni ebben az esetben?A targonca vizsgákhoz nincs semmi kőze a munkáltatónak.
2017. júl. 3. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz továbbállni akkor szerintem ne foglalkozz vele. Ha el akarsz menni akkor a bizonyítványod később kikérheted onnan ahol vizsgáztál.
2017. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért írsz hosszú Ő betűt minden Ö betű helyére?
2017. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megint valami idióta munkahelyi marakodás főnök vezető meg beosztott között.
2017. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a munkàltató elküldött tanfolyamra, mert az kell a munkàdhoz, akkor nem köthetett volna tanulmányi szerződést.


Amúhy meg egy ügyvéd kb egy 10esért el is intézi az ilyet

2017. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én általános iskolába küldtelek volna inkább.
2017. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hadjuk a rosszizú megjegyzéseket,kevés embert nem szivatnak a munkáltatók!!!!!
2017. júl. 4. 02:06
 7/7 anonim ***** válasza:
De nem értem a problémát. Azt írtad nekem privátba hogy nem akarod otthagyni a munkahelyed, de a munkavédelmis nem díjazza majd ezt. De nem értem. Ha a mi cégünk kap egy ellenőrzést akkor tőlünk az irodából kér mindent. Tőlünk kéri a dolgozók szerződését, jelenlétit, bizonyítvány másolatot, nem a traktorostól. Eddig még egyik traktorosunktól vagy raktárostól sem kértek semmit, gyakorlatilag szóba sem álltak velük, be sem hívták őket kihallgatásra. Semmi. Tehát ha véletlen kérik a bizonyítványodat az legyen a céged gondja. Adja oda ő hisz nála van illetve őt büntetik. Amúgy több ilyen ellenőrzésünk volt a 9 év alatt mióta itt vagyok és a dolgozókkal nem is álltak szóba. Illetve a céget ellenőrizték nagyon. Bér átutalások, mikor, nem e késik stb. Amit hirtelen nem találtunk azt emailban kellett elküldeni. Teljesen a dolgozókat védik. Szóval ha jó amúgy a melóhelyed, nem akarod otthagyni akkor ezzel ne foglalkozz. Főleg ne ügyvéd és a többi ötlet. Kár kötözködni a főnökkel. Majd ha lelépsz akkor elkéred vagy ha nem adják akkor amit ügyvédre költenél azon kikéred az iskolától nyilván pénzért mondván elveszett. De most ne aggódj rajta.
2017. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!