Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valak, aki dolgozott kocsmában...

Valak, aki dolgozott kocsmában, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első napom (próbanap). Semmi tapasztalatom nincs. Tudna valaki segíteni, hogy a kocsmában hogyan számolunk el a műszak végén stb? Esetleg kezdőknek jó tanács van e?
2017. júl. 9. 17:59
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Első nap mindent meg fognak mutatni. Nem kell izgulni.

Nincs erre jó tanács, mert pl. sok függ attól milyen kasszád van. Mi ott a bevett a szokás. Nem kell izgulni. Nem ez lesz a munka nehezebb része.

2017. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mi lesz a nehezebb?
2017. júl. 9. 18:15
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Az embereket kezelni. Én mondjuk patináns helyen dolgoztam, de a mostani kolléganőm azért hagyta abba 2 év után, mert ő egy falusi becsületsüllyesztőbe dolgozott és degradáló volt azzal szembesülni nap mint nap, hogy volt aki úgy ment el ittasan a kocsmából "most hazamegyek és jól megverem az asszonyt". Meg azért leginkább a konfliktusok abból vannak, ha udvarolni kezdenek neked, esetleg fanatikussal találkozol. Ha szemre való vagy ez megeshet. Nekem speciel ilyen gondjaim nem voltak, de munkatársaim közül párnak igen.
2017. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Jelenleg is emberek között dolgozom. Ettől a résztől annyira nem tartok. Meg ez egy kicsit normálisabb hely, nem ilyen csoze alkoholistagyűjtő.
2017. júl. 9. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nagyhangú határozott fellépésű csaj vagy,akkor sok gondod nem lesz.

majd a lehúzásokat érdemes kitanulnod.

2017. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!