Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Újra megjelent egy álláshirdet...

Újra megjelent egy álláshirdetés, ahol már voltam interjún. Miért? Egyikünk sem vált be?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Azt a jelöltek keresik, aki a LEGJOBBAN illik a profilukhoz és mindig van egy nagyobb hal, persze ha nincs ló, jó a szamár is. Érted?
2017. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, de azért jó lett volna oda bejutni... :( Persze, lehet, hogy még holnap udvariasan érdeklődöm.
2017. júl. 12. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1.: Ez a kérdés sokkal "viccesebb" annak, aki ott van, de már hirdetik a helyét.


2.: Valójában nincs állás az adott cégnél, csak kifelé mutatják, hogy ők bizony növekszenek.


3.: Akit felvettek, 1-2 héten belül otthagyta őket, azaz nem egy jó cég...

2017. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Üres álláshely biztos, hogy van, mert elmegy egy kolléganő. Azért lett volna jó ott dolgozni, mert a főnök "alatt" én lettem volna az egyetlen olyan munkakörű beosztott. Nem végeztettek velem "ingyenmunkát", mint más interjúztató.
2017. júl. 12. 20:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3-asnak van igaza!
2017. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igaz, vidéken lett volna, meg lehet, hogy túl sokat kértem volna, de félek, hogy máshol sem tudok elhelyezkedni, pedig bőven van papírom. Lehet, hogy inkább ez a gond?
2017. júl. 12. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kimaradt:

4. Akit felvettek mégse vált be, és elzavarták.

2017. júl. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
ezek általában automatikus hírdetések, mint pl az aldi, tesco stb, de vannak köztük mások is, csak nem szedetik le.
2017. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Profession-ös hirdetés az igaz, tehát nem újabb megjelentés az újságban, amiért külön kell borsos árat fizetni. Nem voltam még sosem HR-es, tehát a fejvadász portálokat bennfentesként nem ismerem, de nem hinném, hogy a fickó feleslegesen fizetne. Azt ígérte, hogy nemleges válaszban is jelezni fog. Eddig se puszi, se pá, valszeg tartalékos vagyok, mint a fociban. :)
2017. júl. 13. 12:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már az elején eldöntik, hogy X ideig interjúztatják a jelölteket és amíg ez az idő le nem telik nem vesznek fel senkit. Előre eltervezett volt a 2. hirdetés, kivétel ha hiányszakmáról van szó.
2017. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!