Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan ember vagy...

Van itt olyan ember vagy ismertek olyan embert akinek munkaidőben nem lenne szabad interneteznie de nem bírja ki és már figyelmeztették hogyha így folytatja el fogják küldeni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Csak te vagy intrnet függő!
2017. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg is fogja érdemelni, ha elküldik!
2017. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van hogy sokat vagyok a neten de nem vagyok függő
2017. júl. 17. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen "dolgozó" a munkahelyemen, 1 napot se volt végig. A főnök kb kétszer rászólt, utána haza küldte.
2017. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tőlünk is elküldik az ilyet.

Mondjuk én speciel netezhetek amennyit akarok mert még így is a napi kiírt mennyiség dupláját gyártom le. De sok idő kellett hozzá hogy ennyire benne legyen a kezemben. Ha valakinek nem úgy megy, de van pofája elnetezni vagy dohányozni a munkaidőt akkor haza van küldve.

2017. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk le van tiltva a net pont emiatt. :D

Csak a cég honlapja meg az e-mailezés működik, mert ezek kellenek a munkához. Semmilyen más weblap nem elérhető.

2017. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!