Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyha nem hívnak vissza egy...

Hogyha nem hívnak vissza egy állásinterjúról, annak lehet az az oka, hogy pont olyannál kádereztek le, aki nem bír téged és rosszindulatú pletykát mondott rólad?

Figyelt kérdés
Pl.: a főnök nem akar elengedni, vagy irigy, ha jobb helyre kerülsz, stb.
2017. júl. 19. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is.
2017. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de a leggyakoribb oka, hogy más jobban megfelelt és általában baxnak visszaszólni, hogy sorry....
2017. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy, annyira gyűlöl, utál, mert egy szociopata fax, hogy jól alád akaszt. Van ilyen, igen lehet az oka, ha te tudod, hogy van valami ott körülötted.
2017. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy valaki jobban megfelelt, vagy kevesebbet kért, de mostani eltávolítás egy kicsit érzékenyen érint, mert engem általában tartani szoktak, nem pedig elküldeni. De no comment!
2017. júl. 19. 23:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Állásinterjún voltál, vagy dolgoztál és elküldtek valahonnan ?
2017. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mind a kettő, még nem küldtek el, de fognak, ezért bosszant a káderezés. Az egóban pedig az sérti, hogy máshonnan én jöttem el rendes felmondással, vagy jogutód nélkül megszűnt a cég.
2017. júl. 20. 00:33
 7/13 A kérdező kommentje:
*egómat
2017. júl. 20. 00:33
 8/13 BlackSword ***** válasza:
35%
Nyuszifül!!! El fognak küldeni, és nem véletlenül... Szóval ne nagyon egóskodj!!!
2017. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ego, vagyis inkább nem én vagyok olyan, csak átvitt értelemben írtam. Senki sem szereti a rosszindulatú támadásokat.
2017. júl. 21. 14:30
 10/13 anonim ***** válasza:

8.: Nyuszifülezős libsi..., komoly ember nem nyuszifülezi a másikat, még névtelenül se.


Hasonló a problémám, mint neked, bekaptam egy hülye főnököt és néha megtalálják, hiába takargatom a CV-ben is.


A megoldás: kérj ajánlólevelet olyantól, akivel jóban vagy.

2017. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!