Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy és hol kell munkát...

Hogy és hol kell munkát keresni külföldön?

Figyelt kérdés

A nyelvet azért beszélem, viszont nincs szakmám,nem értek semmihez és nincs mit feltünteti az önéletrajzomban.


Mennyire kicsi az esélyem?



2017. júl. 21. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ez lesz a pozitív komment, de egyszer egy nő nyilatkozta, hogy odakint vagy takarítasz, vagy táncolsz.


Azért nem ártana érteni valamihez, pl pincérnek, szakácsnak szinte bármelyik országba el lehet menni.


De ha elég a takarítás is, hát oda is.

2017. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok még mindig: a nővérem szakmával ment ki, közepes nyelvtudással, de 1-2 évig ő is csak takarított. Amikor már perfekt ment az angol, (Angliában) akkor felvették bolti eladónak. Most már kint is végzett sulit, most személyi edző. Szóval fel lehet fejlődni odakint is :)
2017. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy egy nő vagy takarít vagy táncol. Én angol nyelvtudásom nagyon alap volt. Mégis nyomdában dolgozom, nagyon jó fizetéssel. Bár én könyvkötő vagyok de nem vették figyelembe mert nem fogadták el a szakmai bizonyítványomat azzal az indokkal, hogy nem eu- s . Rajtam kívül sokan dolgoznak betanított munkàsként. Én azt tapasztalom, hogy aki tud kommunikâlni az boldogul is.
2017. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani a dolgot. Csak akkor vesznek fel ha akad olyan pozíció, amit helyi lakosokkal nem tudnak feltölteni. Ennyi.
2017. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!