Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti már láttatok munkahelyi...

Ti már láttatok munkahelyi bunyót? Nagyjából milyen volt?

Figyelt kérdés
Amikor tényleg verekedés volt 2 fél között, láttatok már ilyet? Vagy hallottatok ilyenről?
2017. júl. 21. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen láttam már bunyót, de nem kollegákat. Rendörségi intézkedés lett belőle.
2017. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1-es:


Akkor ügyfél és egy kollégád között?

2017. júl. 21. 16:06
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet legfeljebb kőműveséknél tudok elképzelni. Irodai körülmények között szerintem csak a filmekben van ilyen.
2017. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ja hogy szerinted csak mondjuk építkezésen fordulhat ilyen elő?


:D :D

2017. júl. 21. 16:14
 5/25 anonim ***** válasza:
3%
Nem ezt mondtam, de a munkahelyi bunyó valószínűsége fordítottan arányos az intelligenciával. Irodában általában nem bennszülött indiánok ülnek, viszont a fizikai munkások között nagyobb a fekák aránya, ezért ott kisebb az átlag intelligencia, szóval nagyobb esély van a bunyóra.
2017. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

ezt én "jóvá is hagyom".


hogy irodában ilyennek kisebb a valószínűsége mint egy építkezésen mondjuk, melósok között.

2017. júl. 21. 16:22
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Akkor cáfolnám, én irodában is láttam ilyet, két diplomás között (IT igazgató és osztályvezető). Ez nem intelligencia, hanem habitus kérdése.
2017. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ezen meglepődtem. Szerintem intelligencia kérdése is, és manapság a diploma nem mindenesetben garancia erre. Alapjáraton semmilyen körülmények között sem bunyózunk, nem még munkahelyen. Ezek alapján az említettek nem lehetnek valami intelligens emberek, hacsak nem azért verekedtek, mert az egyik megölte a másik gyerekét vagy ilyesmi, mert akkor megértem.
2017. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem diploma és intelligencia kérdése.


A szituáció lehet olyan a cégnél.


De nem attól függ szerintem hogy a két fél villanyszerelő e vagy kőműves, vagy informatikus, jogász.

2017. júl. 21. 16:36
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet "olyan a szituáció". Normális ember ilyet nem csinál, csak olyan nagyon fajsúlyos esetekben, amit pl. én említettem, gyerekgyilkosság vagy ilyesmi.
2017. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!