Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kérdezi minden munkatárs...

Miért kérdezi minden munkatársan hogy "csajozás hogy megy? " Vagy "van már csajod? "

Figyelt kérdés

Lassan a falra tudok mászni ezektöl a kérdésektöl!!!

Félreértés ne essék nem vagyogk meleg vagy ilyesmi....

Szimplán csak nen tudom elviselni hoggy kötődöm valakihez... ezért nem is ismerkedek!


25f


2017. júl. 21. 21:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mert a haverjaid és a haverok szeretik szivatni egymást, ők ezzel szivatnak téged. És pont az a céljuk hogy a falra mássz tőle. Szóval vagy valahogy vágj vissza nekik vagy csinálj úgy mintha nem idegesítene fel mert akkor előbb utóbb abba hagyják hogyhalátják hogy ezzel nem érnek el semmijen idegességet nálad.
2017. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

Ilyen kérdésekre válaszolj flegmán, hogy rosszul érezzék magukat mikor felteszik ezt a kérdést. Ezzel arra neveled őket, hogy többé ne tegyék fel ezt a kérdést, mert rosszul érzik magukat tőle a válaszod miatt.


Tehát rákérdeznek, te mondod flegmább hangsúllyal:

Sehogy.

És csöndben maradsz. Ezzel kínos csend lesz, és még rossz érzésük is lesz a flegmaságod miatt. Utána más dologról kezdtek el beszélni, válts át vidámabb hangsúlyba. Ezzel nagyon nagyon extrémen át tudod nevelni az embereket, hogy mit kérdezzenek.

2017. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy mások magánügye miért téma. Én se kérdezek erről senkit, mert félek, hogy esetleg érzékeny területet érintek, meg amúgy sincs közöm hozzá. Mindenkinek megvan a maga keresztje, ezért nem kezdeményezek familiáris témájú beszélgetést. Majd ha az érintett szeretne róla beszélni, akkor meghallgatom.
2017. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak bedobnak valami témát...
2017. júl. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak fogáskeresés. Ha az igazat válaszolod akkor majd rákezdik hogy b uzi e vagy? Majomcsapda megvolt már este , nem is vagy férfi ,na majd szerzek én neked csajt stb. Ezt elkerülendő kamuzz be valami női nevet, hogy azzal jársz nem költöztetek össze még csak randizgattok ,messze lakik ,ennyi.
2017. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányokról van szó? Lehet, kipécéztek maguknak 😄 Én is tettem fel hasonló kérdést egy fiúnak, de nagyon sok körítéssel, hogy "pl. megmondhatod azt is, hogy magánügy meg hasonlók..." De én vonzódtam ahhoz a fiúhoz, mástól ilyet kérdezni eszembe sem jut...".
2017. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
pff ezer helyen voltam mar de ilyet meg tolem soha sehol senki.... mi ez ovoda ahol ilyet kerdeznek? hat ugy elkuldenem az anyjaba aki ilyet mer kerdezni- jozsikam b*****ottul kozod nincs hozza mondanam
2017. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Odahaza két helyen dolgoztam, gyárban és közmunkában, utóbbit többször több helyen. Előbbi helyen minimálisan kaptam meg az efféle faggatózást, utóbbin viszont egyenesen terrorizáltak vele. A végén rendesen azt gondolták, tuti homi vagyok, mert máskülönben miért nem beszélek a nőügyeimről velük. És tényleg 95%-ban ez volt a témájuk ha velem beszéltek. De volt, hogy közmunkába behívva a legelső munkanapon egy kolléga, akinek még a nevét sem tudtam, munka közben avval nyitotta a beszélgetést, hogy "Neked van nőd?". Mintha ez bármilyen formában is a munkához tartozna, meg ettől függene, hogy emberszámba vesznek-e.

Külföldön érdekesmód nem tapasztalom ezt, jó, megkérdezték már többhelyen is, de alapjában véve úgy voltak vele, hogy én dolgom.

2017. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7: Az a baj, hogy ha így reagálsz, akkor kapásból arra kezdenek asszociálni, hogy búza, impotens vagy hasonló vagy.
2017. júl. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

"akkor kapásból arra kezdenek asszociálni, hogy búza, impotens vagy hasonló vagy."


Oszt' akko'mi van?????

Ki nem szarja le hogy egy csomó retekszar mit gondol rólam? Gondolja hogy búza vagyok oszt' akko mi van???

2017. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!