Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor mondjam meg a főnökömnek...

Mikor mondjam meg a főnökömnek és a kolleganőmnek, hogy elkezdek egy okj sulit és nemsokára felmondok? Alul kifejtem.

Figyelt kérdés

Egy kétszemélyes kisboltban dolgozom 4 éve. Viszont elkezdek szeptembertől egy okj képzést. Ez 2 hetente szombatonként lenne, pont azokon a hétvégéken amikor nekem kell dolgozni. Először is be kell adagolnom a kolleginának, hogy totál fel kell cserélnünk a műszakjainkat, amibe nem biztos hogy belemegy, másodszor közölnöm kell hogy 1 év a suli, utána felmondok.

A baj csak az, hogy Szept. elején derül ki hogy indul e a tanfolyam, van e elég jelentkező.

A dilemmám hogy mikor szóljak? Most, vagy majd csak ha már tutira indul a tanfolyam. De azt nem érzem teljesen korrektnek..

Véleményeket várok! Köszi szépen!



2017. júl. 25. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat mond meg hogy van egy ilyen lehetőséged ami meg nem biztos de eheg valószínű

Legalabb feltudnak készülni ra

Meg megtudják veszelnitidejeben a muszakokat

2017. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szólni már most szólnék, ha indul akkor indul, ha meg nem akkor nem, na és akkor mi van, legalább lesz idejük emészteni.

Én nem hinném, hogy egy ilyen helyen ahol dolgozol ne lenne megoldható a dolog. Nekem pl. számos ötletem, elképzelésem van, hogyan lehetne kivitelezni. Sztem ne parázz.

2017. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam.. csak a férjem is mást mond.. szerinte nem érdemlik meg hogy korrekt legyek. Mondjuk tényleg nem, de én jobban szeretem az egyenes dolgokat. Nem vagyon inkorrekt, bár tény hogy azt érdemelnék!
2017. júl. 25. 15:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg azon agyaltam, ha nemet mond a kollegina, akkor mi a fenét csinálok.. jó lenne a suli mellett dolgozni, mert havonta fizetni kell a tandíjat. Arra is gondoltam hogy akkor megmondom, hogy felmondok. Na az, nagy szívás lenne nekik, és akkor biztos elcserélné velem a műszakot. Viszont haragot sem akarnék, mert 1 évig még dolgoznom kell. Úgy meg nagyon nem az igazi..
2017. júl. 25. 15:59
 5/11 szlory ***** válasza:
"Mindig van valahogy". Ha attól érzed jól magad, akkor szólj. Már csak azért is, mert máskülönben nehéz lenne a hétvégéket megoldanod. Esetleg hazudozhatsz, de az még rosszabb, mintha semmit nem mondanál. Ha pedig erre fárjed által leírt történik (gyk. bénán viselik a hírt), akkor keress másik boltot, ha lehetséges. Ismerek olyat, ahol annak is örülnének, ha legalább 1 évre lenne kisegítő munkaerő. Tudod, van, akinek az az érték, hogy jösz-mész.
2017. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyúttal elmondod hogy felmondasz 1 év múlva akkor lehet hogy majd tesznek arról hogy előbb távozz :D
2017. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek elmondani? Butaság.. (utolsó)
2017. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt muszáj tudniuk hogy suliba megyek, a csere miatt. Nem hülyék, nyilvánvaló hogy azért tanulok új szakmát mert majd váltani akarok..
2017. júl. 26. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván. De azt minek mondanád el hogy majd dobbantasz??
2017. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el. :))))
2017. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!