Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélyem bekerülni egy...

Van esélyem bekerülni egy modellügynökséghez?

Figyelt kérdés

185cm magas vagyok, és körülbelül 62kg. Elméletileg szép vagyok, mindenki ezt mondja... Sokan rágják a fülem, hogy modellkedjek végre, használjam ki a lehetőséget, és stbstb. De eddig ahová jelentkeztem (Attractive, Visage) ott nemleges választ kaptam.

Félek jelentkezni, nemtudom, ilyen méretekkel sikerülne-e máshol, a visszautasítások miatt a kevés önbizalmam is elszállt. Másrészt nagyon akarom, és érzem, hogy menne, és ott a helyem.

Melyik lehet az az ügynökség, ahol foglalkoznak ilyen magas lányokkal? Vagy ahol egyáltalán emberséges környezet van?

17/L



2017. júl. 26. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha mutatsz képet, megmondom.
2017. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Megnézlek ha gondolod, küldj linket privárban.
2017. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagy te kicsit csontsovány? Én 175 vagyok és 60 kg, vékony!

Te 185 cm és 62 kiló? Nem számoltad el?

Ahhoz hogy modellkedj nem csak szép magas vékonynak kell lenned. Jelentkezz és ha hívnak menj el hozzájuk. Ezt csak igy tudhatod meg.

Javaslom ne küldözgess képet magadról idegeneknek!

2017. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ez modelleknél épp jó aránynak számít.
2017. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nézd meg pl Palvin Barbit, közel sem vékony.
2017. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: És nem is valami magas.
2017. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A VM-nél próbálkozz,rokonom dolgozik ott és nagyon kedvesek és profik

Ha írsz privátot tudok segíteni :)

2017. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy képet megnéznék rólad privátban
2017. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de akik a füledet rágják, azok elfogultak veled kapcsolatban. Plusz az, hogy vki szép (bár kérdés, mi az a szép... lehet, klasszikusan szép vagy, viszont az arcod egy modellügynökségnek unalmas), vékony és magas nem jelenti, hogy alkalmas modellnek.

Illetve a te magasságod már határeset, sokan túl magas lányokat sem szeretnek alkalmazni.

2017. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
182 centi felett csak az Icon vagy Vm fog felvenni mert ők mindenkit, de ezzel a magassággal én úgy tudom hogy már nem lehet modellkedni normálisan.
2017. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!