Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Piszkálnak a munkahelyen. Mit...

Piszkálnak a munkahelyen. Mit csináljak vagy mit tudnék tenni? 16/L

Figyelt kérdés
Diákmunkán vagyok egy gyárban, és van ott kettő nő akik eléggé agresszívek mindenkivel, de főleg velem. Mások azt mondják jól csinálom a munkám, egyre ügyesebb vagyok, de ők már ha 10 jóbol kettőt vétek már ordítoznak velem, és megjegyzéseket tesznek hogy béna vagyok, és nekem egyre inkább gyomorgörcsöm van, és sokszor majd elsírom magam. Előttem beszélnek ki stb. Még 3 hetet le kell dolgoznom a pénz miatt, de félek hogy nem fog menni. Alabból félénk, gátlásos ember vagyok.

2017. júl. 29. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Besavanyodott ribik, akiknek csak ennyi jutott. Nem kell foglalkozni velük, gondolom vannak értelmesek is.

Én is voltam így, csak én pont az ellentéted vagyok szóval le lettek oltva. Érdekes azok is nők voltak .

2017. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Na pont ez a baj, látják a szemetek hogy félénk vagy. Mást nem lehet ezzel kezdeni, vagy megpróbálod figyelmen kívül hagyni, vagy felszívod magad és visszaszólsz ha kell.
2017. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként volt hogy visszaszóltam mert az egyik kedvesebb mint a másik, vagyis elmondtam a véleményem normálisan, de csak mégrosszabb lett és azóta méginkább utál. Inkább nem szólok már semmit.
2017. júl. 29. 17:08
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Hogy a retekbe kerültél gyárba?


Gáyrban mit vársz, az nem is munkahely hanem kocsma jóformán.


Közmunka 2 a gyár.

2017. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Diákszövetkezeteknél, érettségi nélkül 18 év alatt nincs sok lehetőségem. Olyan munka kellett ahová mindennap tudok menni és a tescoban sokan vannak ezért nem mindig van hely, és a pénz meg kellett. Ezért.
2017. júl. 29. 17:10
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj de a gyárba az olyan hely, mintha nem is dolgozni mennének az emberek, hanem g@@cizni.


Én dolgoztam gyártásban, de 3 hét után kisétáltam, nem is tudom kinek való az komolyan mondom, ökölvívóknak szerintem akik néha leverik a hülyéket.


Ennyire kell a pénz?

2017. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
gyárba dolgozni az egy külön kaland szerintem.
2017. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen ennyire. Jó nem annyira kell hogy éhenhalnék nélküle, de vannak dolgok amiket szeretnék, és sok mindent nem támogatnak szóval igen kell.
2017. júl. 29. 17:16
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj a gyár az egy olyan "terep".


Aki teheti menekül onnan, nem véletlen.

2017. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudsz oltani. Vágd oda nekik hogy "


Látszik hogy tegnap este se lettetek kielégítve!" Ezért bacogattok engem! " Jó hangosan hagy szégyelljék el magukat! Nem kell félni. Mit tehetnek veled? És utalgassál rá, hogy van aki megvéd téged fizikailag ha kell! Ha nincs akkor is! Nem tudják ők azt!

2017. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!