Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkednek így az emberek?

Miért viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés
Boltban dolgozom. Ketten vagyunk kolléganők. Én állandó délutános vagyok. Tegnapi napon a párom bejött hozzám a boltba és beszélgettünk. Egyszer csak éreztem egy nagy fájdalmat a hasamban ami egyből térdre kényszerített annyira fájt mintha ki akarna szakadni alul mindenem. Na most volt bent 2 vagy 3 nem tudom pontosan vevő akik nyugodtan válogattak csipszeket meg stb..én pedig ordítottam a fájdalomtól... Párommal akartak párizsit szeleteltetni meg számoltatni. Komolyan ennyire lealjasodott a társadalom hogy még az ember segítséget sem várhat? Most vagy én érzem ezt nagyon gáznak vagy tényleg az? Belegondoltam ha ilyet tapasztalnék egy boltba ahova bemegyek az első hogy segítek nem az hogy ja mit is akartam venni...

#fájdalom #rosszullét #nem segítenek
2017. júl. 31. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem pont ilyen tapló embereket fogtál ki, sajnos vannak ilyenek. Szerencsére nem minden ember ilyen, biztos, ha mások vannak ott, akkor ugranak, hogy segítsenek. Bár lehet, hogy én vagyok ennyire naiv, de magamból indulok ki, biztos próbáltam volna segíteni. Amúgy jobban vagy már? :)
2017. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is volt egy hasonló helyzet, bár nem én lettem rosszul.


Na szóval utaztam a villamoson, és egy széken egy nő rosszul lett, valami roham. Na odamegyek tartom szerencsétlent le ne essen a székről. A többi ember, fiatal és idős meg csak néz rám mint a hülyére, még hülyének néztek. Na erre megáll a villamos, mindenki leszállt, a nő jobban lett én is leléptem.


De frankón a mai napig emlékszem az emberek fejére, mikor leszálltam úgy néztek rám mint aki sík hülye, segítettem annak a nőnek aki rosszul lett, lefordult volna a székről.


Nem semmi.

2017. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ha azt mondom jobban vagyok akkor túlzok :) pihenek így jó. Ezek szerint nem gondoltam rosszul hogy ez egy csöppet a helyzethez mérten bunkó viselkedés volt.. Azért fordított helyzetben csak megkérdeztem volna hogy mi a baj ... De nem a csipszeket túrtam volna ...
2017. júl. 31. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Még csak 15 éves vagyok, de a minimumok minimumát megtettem volna. Megkérdezem, mi a baj, és kihívom a mentőket.
2017. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!