Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem hívott a HR-s, ha...

Miért nem hívott a HR-s, ha egyszer hétfőt ígért? Mármint máról volt szó 😂

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Valószinűleg nem vettek fel.:(
2017. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok. 😐
2017. júl. 31. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Vagy más dolgok volt, vagy elfelejtették. Nekem volt olyan, hogy egy hétig elfelejtett a HR-es felhívni, hogy fel szeretnének venni, pedig a jövendőbeli főnököm már nagyon várta az új ember megjelenését a létszámhiány miatt. A HR hülyesége miatt vártak plusz 1 hetet.
2017. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oh, legyen igazad 🙂 Ez a HR-s lány nagyon tipp-topp, határidőnapló-vezetősfajta. Még reménykedek, hogy valaki nem tért vissza a szabadságáról, mert ő nemleges választ is beígért (ha más nem, email jött volna róla).
2017. júl. 31. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem hívnak -írnak vissza nemleges válasz esetén. Ha nagyon ígérik akkor főleg nem.
2017. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert HR-es, azaz link!
2017. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos manapság még a beszélgetésre behívottaknak se jeleznek vissza sokan, és ez nagyon-nagyon gáz... ha már behívták, legyen bennük annyi, hogy "bocs, de nem". Kedvencem az, amikor "legkorábban ekkor tudunk szólni", az ember meg még 2-3 hétig vár, mint a hülye... párommal is ez történt most. Legkorábban júl 17-ei hét... azóta is bőszen "jelentkeznek". Szánalmas.
2017. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

HR-esektől kérdezném:


Hogyha ti valakinek nem jeleztek, hogy az álláshelyet már betöltötték, az azt jelenti, hogy "kispados"?


Magyarán valaki megnyerte, aki a legjobb volt, de ha felmond próbaidő alatt, akkor ott a 2., 3. legjobb talonban? Ló nincs, jó a szamár is elven? Ilyenkor mizu?

2017. aug. 1. 12:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is illendő lenne ha hívnának : Igen, nem.

Az álláskereső nem jókedvéből megy interjúra. Többnyire azért mert az " élete " forog kockán. És játszanak az idegeinkkel.

Igazából anno nem hívtak engem se. Bementem személyesen. Volt olyan melohely ahova hetente is akár...

2017. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A hr-es magasról carik bele az egészbe, hidd el. Nagy része az egyedi állás hirdetéseknek fals,kamumese csak azért van kiírva mert kötelező ,de már rég megvan a csókos, haver, ágyas, az állásra.Lezongorázza a kamu interjúkat ,"majd értesítjük" aztán te meg rágod otthon a körmöd. Most nem arra gondolok mikor kell 200 ember sürgősen a gyárba ,mert bejöt egy nagy rendelés nyilván ott nem ez megy ,oda felvesznek minden madarat ,mert kb már csak azok mennek.
2017. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!