Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegesítő munkatársal mit...

Idegesítő munkatársal mit kezdenétek?

Figyelt kérdés
Az idegesítő túl enyhe fogalom mert ma eljutottam arra a pontra hogy inkább felmondok! Az "kolléga" minden megnyilvánulása igazából kötöszködő, ovodás szinten viselkedik, ráadásul néha úgy hadar mint egy dankoros. Egy csomagoló üzembe dolgozok ahova az említett kollega hoz kis buszal (gondolom feketen) másik megyéből kollégákat. Mivel férfi vagyok ezért olyan munkakörbe dolgozok ahova őt is rakják. Ma is egésznap közvetlen mellete dolgoztam.

#idegesítő #munkatárs #irritáló kolléga #inkább felmondok
2017. aug. 7. 17:09
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Szóval annyira idegesítő hogy sokszor megfogtam volna a rekeszt és a fejéhez basztak volna. A többi kopléga is hasonló véleménnyel van senki nem szokott vele párbeszédbe elegyedni mert szerintem fogyatékos. Egy kollégám azt mondta azért ilyen mert strokos. Ma munka után haza fele egy jó nagyot csuláztam a szélvédőjére és a parkolóban lévő személy aki ismeri hangosan felnevetett és mutatta hogy like. Én nem nagyon tudtam vele nevetni mert legszívesebben inkább betörtem volna a szélvédőt. Egyszerűen undorito az ember ráadásul még büdös is nem tudom miért alkalmaznak ilyen embert de én inkább munka helyet váltok mint hogy ilyen "emberrel" kelljen dolgoznom... Sajnálom pedig jó a munkahely. Szeintetek? Verekedéssel mire mennék?
2017. aug. 7. 17:20
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Igazából mindent leirtál csak azt nem, hogy mivel idegesít, mit csinál?
2017. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Az en munkatarsam idegesitobb mint a tied.Volt,hogy elkepzeltem egy kest,hogy rogton a nyakaba allitom....De vegulis rajottem,hogyilyen emberekkel egyszeruen nem kell foglalkozni!
2017. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Kopj a szelvedojre minden nap, annal tobbet nem tetsz. Vagy mondj fel tenyleg.
2017. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Szóval egy beteg kollégád autóját leköpted. De miért is?
2017. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igazából mindig amikor hozzám szól úgy személyesen, nem munkával kapcsolatba, akkor igazából beszól vagy fel akarja baszni az agyam nem kiváncsi rám és a dolgaimra csak az érdekli mikor szakad el nálam a cérna és igazából elég jól tűröm. Addig jutottam el hogy lehülyéztem meg multkor mondtam neki hogy jobb lenne ha lelépne, de az ilyen emberrel úgy érzem nincs mit beszélni pofon baszni meg elkerülni messzire. Had ne részletezzem miket szól be néha csak úgy mond ilyet hogy alleh ahbar.. na
2017. aug. 7. 17:47
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora egy írástudatlan gyáva féreg vagy te, kedves kérdező!
2017. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ja az írás hibákért elnézést az ideg még bennem van mikor felidézem a történteket...
2017. aug. 7. 17:57
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha fogyatékos vagy éppen nincs ki a négy kereke inkább hagyd rá nem jó fölvenni a hasonló emberek butaságait.Lehet hogy csak poénnak szánta az első egy két beszólást te pedig megsértődtél persze ő ezt nem értette .Ienkor nyogodtan rezzenéstelen arcal megkérded tőle hogy pl ebben a viccben mi a nevetséges és aztán......á nem. Inkább hagy és KÖPD SZEMBE!!! XD Amúgy ismerem a szitut voltam már hasonlóban verekedni ne verekedj az üzem területén ez nagyon fontos.És mindíg figyeld hol vannak kamerák xD Nem tudsz vele mit tenni jelensd a felettesednek vagy annak a felettesének ennyi.KITARTÁST!!!
2017. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ezt igy mind mond el a műszakvezetőnek és kérd meg szépen hogy ne közvetlenül mellette keljen dolgoznod, hátha segít neked.
2017. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!