Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kamu sztorival kérecked...

Milyen kamu sztorival kéreckedjek el szabadságra, ha az igazat nem akarom megmondani?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy tanfolyamot amire ha megyek, adott hónapból 2 napot biztosan szabadságra kell mennem, mert ütközik a kettő. Viszont elég intenzív, több napos tanfolyam, amire készülni is kéne, szóval lehet több napot is ki kéne vennem.


Egyik kérdésem, hogy mit mondjak, hova megyek?


Másik, hogy meglehet munka terén húzós időszakban lesz a tanfolyam és nem akkor kéne szabikat kivenni.

Tulajdonképpen már jó ideje tologatjuk magunk előtt ezt a húzósabb dolgot, csak közbejött a szabadságolós időszak és amikor a tanfolyamom lesz, nem hiszem hogy díjaznák ha akkor lépnék le.


Egyébként nyelvtanfolyam, ami a munkámhoz is jól jönne, de akkor sem jó az időpont.

Viszont ragaszkodom ehhez a nyelvtanfolyamhoz, csak sajnos ritkán van képzés és az előzőről is lemaradtam.

Nem akarom fél éveket halogatni.


2017. aug. 8. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne kamu sztorit kitalálni.... senkinek semmi köze hozzá, hogy Neked miért kell a szabadság, még igazgatói szinten sem.... kell és kész...

Nem kell semmi sztori hozzá.

2017. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Legegyszerűbb, ha nem előre kérsz szabit, hanem aznap reggel betelefonálsz, hogy beteg vagy, nem tudsz menni. Utána meg, amikor újra mész, megmondod, hogy dokihoz nem mentél, mert vírusos nyavalya volt (például összeszedtél valami brutális foshatnékot), azon úgysem tud segíteni, vonják le azokat a napokat a sima szabidból.
2017. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanilyenre járok, az is 2 mnap/hó. Nem tudom, mit találj ki, mert sajna semmi sem marad titokban. ☹ Mindig nem mehetsz orvoshoz, vizsgálatra. Esetleg kezelésre viszed idős családtagodat / rokonodat. Temetést nem javaslom, mert akkor keresik az újságban a gyászjelentést...
2017. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagyis én nem nyelvtanfolyamra, hanem nemzetközi számvitelre, ami nagyon nem vág a munkavégzésemhez.
2017. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem egymás után vannak a napok.

A fogorvos sztori jó lenne, de azt sem extra dolgozós időszakban kell megejteni.

2017. aug. 8. 19:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Te munkahelyet váltanál?
2017. aug. 8. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezekkel a kamuzasokkal csak saját magad sodrod bajba....

Amikor vannak tanfolyamok kersz szabit... nem kell magyarazkodni, mert a szabi jár.... sőt ha jol emlekszem 14 nappal elötte kered kötelezően oda kell adni.....

2017. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, én váltok, bár nálad még lehet, hogy díjazzák is a nyelvet, ha jóindulatúak. 🙂
2017. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert egy szakmaira nem mentem.
2017. aug. 8. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen lehetőségem lenne, elmennék a tanfolyamra.

Sikeres felvétel után közölném a tényt.

Ha a munkáltatónak tényleg arra nyelvhez értő / beszélő személyre van szüksége, még segít is.


Vagy nem így van ez?? nem tudom ilyen lehetőségem nincs, ezért csak ötlet..

2017. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!