Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túlzás lenne "kicsinosítani"...

Túlzás lenne "kicsinosítani" az irodámat?

Figyelt kérdés

6 hónapja dolgozok a munkahelyemen, ami egy új, még épülő vállalat. Én irodista vagyok, egyedül egy külön irodában. Aki itt volt az az emberke átment máshova, de üres az egész, a falon van pár besárgult kép, celluxal felrakva, asztal, szék.

Saját magam takarítottam ki, és hoztam pár virágot. De ezek a besárgult papírok a falon már egyre csúnyább. Lehet hülye kérdés, de gáz lenne szerintetek ha levenném őket és kerettel tennék fel új képeket? Ezek a képek nem kellenek senkinek. Nem gondolnának rólam rosszat hogy ilyenekkel "foglalkozom"? :) amúgy a munkámban nincs kivetnivaló.


2017. aug. 11. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne probléma, ha igényes vagy a környezetedre? Szerintem a főnökeid értékelni is fogják.
2017. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális ha foglalkozol a hellyel ahol napi 8 órát minimum vagy. Nem túlzás hanem inkább alap. Jó hogy egyedül vagy így nincs beleszólás a kollégák részéről. A főnökömnek lehet megemlíteném egy mondatban hogy tennék fel pár képet az irodámban. Mondjuk te tudod milyen a főnök. Az enyémet nem érdekli úgy hogy szólnunk emiatt nem kell.
2017. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy túlzás, mi is szoktuk kicsit dekorálni, otthonosabbá tenni a munkaterületünket. Virágok nálunk is vannak százával, képek, meg pillangókat és madarakat csináltunk színes papírból, és az van fölragasztva meg lógatva a falra. És meg is jegyzem, a mi műhelyünk a legcsinosabb, és van hangulata, ha belép az ember. Szóval szerintem csináld te is nyugodtan, szabályt nem sértesz vele, más meg ne tartson vissza. :)
2017. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Én is kidekoráltam magamnak az irodámat, mondjuk nekem nem keretes képeim, hanem plakátjaim vannak, de a lényeg ugyanaz. Senki nem fog rólad rosszat gondolni, sőt szerintem meg is fogják dicsérni, ha szebb lesz az irodád.
2017. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem munkatársaktól és irodától függ. Nálunk kb. arra néznek furán, aki nem csinosítgatja a környezetét, pl. rám (ha találok vmi szép dolgot, azt inkább otthon akarom tudni :D)... növények, szép dobozok, fotók, képek, dekorációs dolgok... egyik munkatársamnak kész Star Wars-figura gyűjteménye van az asztalán.
2017. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem túlzás, ha megengedik, akkor miért ne?

Csak kérdezz rá előtte a főnöknél, hogy nem gond-e!

Mert én dolgoztam olyan helyen, ahova tilos volt otthonról behozott dolgokat vinni. Például saját egérpadot se vihettél be a céges helyett, akkor sem ha az teljesen tönkrement, vagy ellopták. Csak egy bögréd lehetett bent saját, de azt is dugdosni kellett, hogy ne lássák. :D

Magyarázatot sose tudtak rá adni, hogy miért nem lehet otthoni cuccokat bevinni az irodába, hiszen zárt iroda volt, nem jártak oda ügyfelek, senki nem látta volna, csak én meg a munkatársak.

2017. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy gond - e az, ha képeket lecseréled.

Ha csak sima papírképek, akkor se kuka! Eltenném egy fiók mélyére.

Emlékbe : Ezek voltak fennt ;)

Ügyfelek járnak?

Az egyik teremben nálunk egy nagyon szépen rajzoló kolléga képei vannak a falon.

( ha valami olyan ellenőrzés jön akkor sajna le kell szedni. Épp ezért olyan a kerete, hogy mobil. volt erre példa rövid időn belül el kellett tüntetni. milyen ronda volt az a folt, ami a kép helyén virított, azt hagyjuk ).

De semmiképp ne legyen polgárpukkasztó.

Lenne ötletem. Pl : az első autókról.

( kicsit mosolyogna az aki belép. Én vidámságot éreznék ).

Játszótér, milyenek voltak 50 évvel ezelőtt.

Retró és újabb képek, szerintem jól megférnek egymással.

Saját készítésű tolltartó, eléje meg letépős jegyzettömb. Kisebb és nagyobb. Pl 1 telefonszámot felírni valakinek, a kicsi.

Kicsinosítás alatt sok minden belefér. Igen ha van gyermekem, 1 fotó is.

Nem 1 irodában van, hogy bizony valamilyen családi fotó az asztalon.

Ja és ezt is valami saját kreatív keretbe.

2017. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!