Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelykeresésnél beleszámit...

Munkahelykeresésnél beleszámitjátok a fizuba a bérletet amit kértek, vagy vidéken mennyit keres egy pénzugyi vezető?

Figyelt kérdés

Vidékre költöztünk, dolgozom a lakhely mellett. Jelentkeztem jobb állásra, kiszámoltam mennyiért érné meg a munkahelyemet feladni másikért.

Viszont oda busszal kéne bejárni, amit nem fizetnek mert városon belül van.

Interjun kérdezni fogják a fizetési igényt..

Adjam hozzá a bérlet árát?


Nem akarom hogy aztá azo muljon hogy nem vesznek fel, hogy sokat kértem.


Vidéki pénzügyi vezető mennyit keres?


2017. aug. 12. 07:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vidéken a pénzügyi vezető Audi A4-es céges autót kapott.
2017. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Es a benzint pedig 7Ft/km fizetik neki..


Itt nem adnak céges autot mert nem kell járkálni sehova céges ugyben

2017. aug. 12. 08:26
 3/23 A kérdező kommentje:
* ha nem bejáros, a benzint nem is állják neki
2017. aug. 12. 08:27
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Most tényleg 1 azaz EGY havi bérlet árán problémázol?
2017. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelesek utazástérítésre akkor mi a kérdés? Vagy megadják vagy nem, de nem fogják, a pénzügyi vezetői több százezer forintos nettó fizetésedből úgy is telni fog rá.
2017. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Meg legalább 15 fogtok pályázni. Mitől vagy olyan magabiztos, hogy rád esik a választás?


Ha úgy lesz, természetesen örülünk neki, nálunk az összvonalas bérlet 7.000 Ft, nem vagyok vezető, de nem is ez fog csődbe vinni. Sőt, pénzügyi vezetőként tudhatnád, hogyha van bölcsődés, óvodás korú gyermeked, akit elvileg, papíron te viszel-hozol mindennap, akkor helyi járatra is igényelhető a közlekedési költségtérítés. 😜

2017. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Pénzügyi vezető akarsz lenni és egy szaros bérleten problémázol és a gyk-n kérsz interjútanácsokat...

Newsflash: sise leszel vezető

2017. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sehol nem irtam hogy biztos lennék a felvételben.

Es azt sem hogy pü-i vezető vagyok, csak ilyen munkakörre pályáztam.


Vidéken mindenkit alulfizetnek es nem akarnék véletlenül sem többet kérni a többi pályázonál. Ezért ugrálok a bérlet árán. Kiszámoltam egy minimum összeget amennyiért megéri a jelenlegin felmondanom.

Interjun kérdezni fogják a fiz.igényt.


Senki nem irt eddig összeget.

VIDÉKI pénzugyi vezetők bére?

2017. aug. 12. 13:22
 9/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy közszféra vagy versenyszféra. Nyilván, az előbbinél nem fogják megkérdezni a fizetési igényedet, mert jogszabályhoz kötött. A versenyben pedig nyugodtan közölhetsz minimum 350.000 bruttót, ha valaki ezért nem vesz, jobb is, nem a munkaerőn kellene spórolni.
2017. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ez a vidék Mo. mely részét jelenti? Ugyanis nem mindegy, hogy Nyugat - vagy Kelet-Magyarország meg önmagában a "vidék" fizethet akkor is jól, ha egy amerikai anyavállalat Mucsaröcsögén húz fel egy új divíziót.
2017. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!