Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó a csapatépítés?

Mire jó a csapatépítés?

Figyelt kérdés
A munkahely az munkahely, ahol kollégák vannak. Lehet és kell is csapatépítés nélkül is kedvesen, normálisan kommunikálni. A kollégák meg mindig kollégák lesznek, munkahelyen nem szövődnek barátságok.
2017. aug. 17. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez 1jó nagy hülyeseg
2017. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Csapatépítésre... Jobb helyeken szükséges ;)
2017. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én sem értem. Alapvető emberi dolog, hogy normálisan együtt tudunk működni. Mit kéne még ezen csiszolni? Nem barátkozni járok a munkahelyre.
2017. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Managementnek cégköltségen saturészegre vedelésre szép természeti környezetben. (Nászutunkon volt "szerencsénk" egy "kúltúráltan szórakozó" bankos banda csapatépítését hallani...)
2017. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

rühellem ezeket az agymosott amcsi baromságokat, amik begyűrűztek hozzánk is. azokkal a kollégákkal, akikkel jobban meg akarok ismerkedni, elmegyek meló után is ide-oda, akikkel meg nem akarok, azokat ne erőltessék rám ilyen baromságok folyamán. amíg a munkámat jól elvégzem egyedül vagy csapatban, addig ne abajgassanak ilyenekkel.

hál' Istennek nálunk ilyenek nincsenek.

2017. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elvileg azért van, hogy a felek jobban összekovácsolódjanak egymással, kiismerjék egymást, hogy a későbbiek során együtt tudjanak dolgozni. Ez akkor hatásos, ha eleve egy konzisztens főnök a vezető, aki meghatározza a célt. NEM a barátságszövésről szól, hanem inkább, hogy jobban elviseljék a felek egymást az adott munkahelyen.

Nálunk ez kontraproduktív hatást eredményezett:

a főnöknőnek (akinek alapból nem volt kézzelfogható ötlete, ill., ha volt, is, akkor az mindig változott) kialakult egy klientúrája, míg a többi munkatárs egy részét nem a főnök b×ta ki, hanem a többi "munkatárs" kuglizta ki.

Ennyit a "csapatépítésről".

2017. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Mi 350-en vagyunk a cégnél, általában vezetői tréningek a csapatépítések. Én azért szeretem őket, mert találkozok a munkatársaim emberi oldalával. Ez egy olyan alkalom, amikor szóba kerül más is, nem csak a munka. Más szemüveggel nézem a kollégákat.

Nem a barátságok kiépítése a cél, hanem az, hogy gördülékenyebb legyen az együttműködés, ami sokkal könnyebb úgy, ha oldott, közvetlen hangulatban tudsz szólni a másikhoz. Ebben nagy segítség néhány közös, jó élmény.

2017. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pénzt költeni, időt tölteni értelmetlenül feleslegesen, legalizálni nem létező kiadásokat, haverok vállalkozásainak zsebeit tömni, áfát visszaigényelni, saját vállat veregetni, tovább erősíteni a klikkesedéseket, közgyűlölet tárgyává tenni egyéneket, megkisérelni összemosni a munkát a magánélettel, kötelezővé tehető és számonkérhető értelmetlenség, sok bolond azt hiszi, hogy a személyes problémáidat ekkor szét fogod kürtölni ország-világnak, jó hülyének nézni az embereket (egyeseknek), akik szervezik, azok így tudják eladni haszontalan mivoltukat, így tudják helyettesíteni a nemlétező szakmai hozzáállásukat, tudásukat, elhitetni a főnököknek önmaguk irányába, hogy ők mindent megtettek a munkahelyi morál javulásának érdekébe.

Dióhéjban ennyi!

2017. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Dolgoztam olyan helyen ahol volt rendes csapatépítés, és volt ahol nem. Erősen érezni lehetett a munkában a különbséget. Akik együtt söröztek azoknak nem olyan nehéz egymás munkájával lévő problémák megbeszélése, emiatt nem volt annyi félreértés, és ezek miatt konfliktus.

A mostani helyemen nincs ilyen, és rengeteg az egymás melletti elbeszélés, és ebből keletkező veszekedés. Nem ismerik egymást, így először mindig a rosszat feltételezik egymásban.

Én mindig utáltam ilyenekre járni, de a hatásosságát azt látom.

2017. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

4!

Szép mondhatom, a kamatokból tudnak szórakozni.

de lehet kikapcsolódni pia nélkül is. Mi sportnapon voltunk, munkanapon. tudtommal a buszon még stikába se ittak, főnök is a buszon volt, megérezte volna. Kis légtér egy busz, az illatok terjednek. Ki nem hagytam volna, mert maradt hely a buszon, vissza mondta több kolléga....

Hogy ez csapatépítés is egyben? Nem tudom, nem érdekel ez a része. Kellene máskor is ilyen, ne csak a termelésbe legyünk együtt...

7!

Mi is sokan vagyunk, de ez terméket előállító munkahely. Van vita, nézeteltérés rendesen.

És igenis, nem csak az iridai dolgozóknak kellene ilyen!

Egyszerű melós is megérdemelné!!

Olyanról is tudok, hogy a cégnél a dolgozóknál családi változás történt. Első vagy a második csemete érkezése.

Kis " anyatejindító buli ". De nem vendéglátó helyre maentek, megoldották a házon belül.

Ha szabad a bankosoknak sok lóvét szállodára költeni, akkor szabadjon más munkakörben dolgozóknak is valami " szórakozás ".

2017. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!