Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki megkerdezi hogy...

Ha valaki megkerdezi hogy hany munkahelyem volt eddig akkor azt is bele kell szamolni ahol csak 1 napot voltam?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
elmondhatod, de szerintem felesleges.
2017. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég azt, ami a könyvecskédben van.Ha a felvétel szempontjából érdekes, akkor megemlíthető talán bár mivel nincs írásos nyoma, így feltételezhető lesz nálad a feketézés...ez jó vagy rossz, cégre válogatja;)
2017. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát attol függ ki kérdi meg. Ha olyan, aki aztán tovább faggat rola, felesleges hülye helyzetbe hoznod magad. Ugyis rákérdez, hogy miért rugtak ki/hagytad ott.. Nem egy dicsöség egy olyan munkahely, ahonnan menekülnöd kellett, felesleges beszámolni rola szerintem.


Ha viszont egy barát kérdez rá, akkor simán elmondhatod, hogy 3, abbol az egyiknél egy napot töltöttél ott, mert ... Föleg ha van hozzá egy jo sztorid és viccesen jön ki a beszélgetés.

2017. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!