Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megbántottak a munkatársaim...

Megbántottak a munkatársaim pár hete és nem tudok úgy viselkedni velük ahogy kéne. Magyarul nem megy a jópofi. Mit tegyek? Jó ötlet lenne ebbe a helyzetbe eléjük állni és közölni hogy nekem ez nem esett jól?

Figyelt kérdés

Egy óvodában dolgozom és eddig mindenkivel remek volt a kapcsolat. Történt pár hete hogy az udvaron megemlítettem, hogy fogyózok és elkezdtem aktívan sportolni, mert az elmúlt 1 évben 15kiló jött rám. Erre mint a megvadult csorda egymás szavába vágva kezdték magyarázni, hogy jól is teszem és hogy tényleg rengeteget híztam, megnőtt a fejem, nagy vastagok a lábaim meg a kezeim. Teljesen megalázottan csak annyit tudtam kinyögni, hogy ez ellen szeretnék tenni. Amúgy most vagyok 71kiló.

Utána szabadságon voltam és nem találkoztunk, de ma be kellett mennem aláírni néhány papírt és teljesen azt éreztem, hogy én nem akarok szeptembertől ezek között az emberek között lenni, ha nincs erre a témára pont téve. Mit tegyek ? Bizonyítsam hogy milyen kitartó vagyok és a szemük előtt egy szó nélkül nyerjem vissza a régi alakom, vagy tegyem szóvá hogy ez milyen rosszul esett nekem?


2017. aug. 18. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem véletlenül mondják, hogy mindenki olyanná válik egy idő után és kezd hasonlítani azokhoz akikkel dolgozik, akikkel foglalkozik. Úgy viselkedsz komolyan mondom mint az óvodások.
2017. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt hasonló, én 68 kg vagyok. Nem fogyóztam, de egy kolléganő piszkált, hogy milyen kövér vagyok. Ő 54 kg. Viszont 25 évvel idősebb és kb 20 foggal kevesebb van neki, mint nekem.... nem mutattam ki, hogy megsértett, csak bólogattam és mosolyogtam.
2017. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ja es a lényeg, hogy azóta nem piszkál, jóban vagyunk, úgyhogy örülök, hogy nem sértegettem vissza esetleg.
2017. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de 71 kilóval egyáltalán nem vagy kövér.
2017. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán irigykednek, erre nem gondoltál?

Én nem mondanék ezért fel.

Mellesleg az irigykedésük is el fog múlni, előbb utóbb.

( szokták kérdezni : Jól vagy? Igen! Majd elmúlik!! :P akkor erre is sértődjünk meg? )

2017. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irigykednek a büdöslyukúak, mert ők skk esetben a kisujjujat sem mozdítják le merném fogadni.. Ez fáj nekik, hogy te kitartó vagy és dolgozol.

Te, több vagy náluk. :).

Első válaszoló, nehogy már, a kérdező legyen óvodás.

2020. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!