Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell intézni az ilyet?

Hogyan kell intézni az ilyet?

Figyelt kérdés

Kaptam közvetítő lapot a munkaügyiből állásajánlatra? mit kell csinálni?

menjek el személyesen a foglalkoztatóhoz a boltba vagy mi? mit kell mondani? VIGYEK ÖNÉLETRAJZOT? vagy ilyen esetben nem kell? nem tudom hogyan működik ez....


2017. aug. 20. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész a papírral,ott a munkáltató ráírja ,hogy vállalok e vagy sem . Ha viszed az önéletrajzot szerintem nem baj.Az eredménytől függően ha meglesz a munka akkor további teendő nincs. Ha nem akkor ezt a papírt vissza kell vinni a munkaügyi központba.
2017. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a fenti írja. Annyival egészíteném ki hogy mindenképp menj be a munkaügyibe ha felvesznek hanem ,mert igazolnod kell nekik hogy megjelentél a munkáltatónál ,mert ha ez elmarad kitiltanak 3 hónapra.
2017. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

állásinterjúra nem kell számítani?

csak én bonyolítom túl?

2017. aug. 20. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj bocs igen igaza van 2 nek,de nem a dolgozó kötelessége lenne szaladni ide-oda. Sajnos nagyon kényelmes ügyintézők vannak ,és főnökök is akiknek csak egy 3 perces munka lenne a dolgozót bejelenteni.Helyette te szaladj még ezt is elintézni. Kaptam én is már közvetítő lapot ,igaz már fél éve dolgoztam,csak az ügyintéző elfelejtette iktatni .
2017. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!