Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktál a munkahelyen unatkozni?

Szoktál a munkahelyen unatkozni?

Figyelt kérdés
Kevesebb munka, Végeztél a feladattal stb.

2017. aug. 21. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Soha. Ha nincs fontos határidős meló, akkor jöhet a jó öreg MMMMM (5M).
2017. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Ma is unatkoztam. 2en dolgozunk együtt, én a magam feladatát elvégeztem, munkatársamra vártam kb 1 órát. Hegesztő vagyok, a cucc amit csinálunk 2 emberes, egyik az egyik oldalt másik a másikon.. munkatársammal megdumáltuk h nem sietünk mert akkor holnapra nem lesz meló vagy valami sz.rt kapunk.. szóval ő elvolt én meg unatkoztam. Nem tehetek róla, hogy nem tudok lassan dolgozni. Én ha csinálok valamit akkor azt csinálom :D nem szoktam megállni beszélgetni mint ő. Csak nyomom mert úgy telik is az idő.
2017. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem , munkám nem engedi meg .. :D

Nemzetközi áruszállitó vagyok egy furgonnal itt menni kell akkor menni kell . Pl ma is Bécsből indultam , Münchenben le raktam , fel vetem egy raklap árut majd Düsseldorfban fel vettem 2 raklap nem tudom mit valami dobozos cucc , most álltam meg nem rég hollandiában a kikötőben este kompra fel aztán holnap meg london, sausempton , és vissza london , onnan meg valahol megint hollandiában meg állok majd szerdán pedig hollan felrako után irány párizs és utánna majd ki derül hogy onnan hova .

Ugyhogy nincs időm unatkozni , itt ez meg sincs engedve . Szem az úton , kéz a kormányon láb meg a pedálon azt annyi egyenesen előrre . Aki sofőr az tudja milyen ez ebben a szakmában menni kell akkor menni kell . Ritkán van az hogy laza egyik helyen fel rakom kicsit arréb le rakom aztán mást fel rakok és megint kicsivel arréb le rakom ezt szeretem is a gyűjtő melo jó melo gyorsan el megy a nap . :)

2017. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mikor például alapanyag hiány van, vagy szólok a vezetőnek, hogy végeztem a munkámmal, és fél/két nap mire kapok másikat. Olyankor ülünk és nézzük egymást és várunk, mikor jutunk eszükbe. Na jó nem szó szerint, mert telefonozunk, vagy olvasunk, de volt hogy valaki rejtvényt fejtett vagy kötött, sőt, már hajat is vágtunk (van egy fodrász csaj nálunk). Szóval így telnek a napok nálunk, több semmittevés, mint a valódi munka, de legalább megfizetnek minket ezekért a "lyukas" órákért is.
2017. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jó lenne unatkozni, mert hamarosan vizsgázom. 😃 De valami munkát akkor is adnának...
2017. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

egesz nap ez volt

2 ev utan besokkaltam es felmondtam

most vallalkozo vagyok

megjegyzem nem csak en de a kollegaim 50% szinten, a masik 50% elvolt azt mondta neki jo ez igy, netezik..

2017. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Volt már olyan munkahelyem, ahol volt olyan, hogy unatkoztam időnként.


Van olyan munkahely, ahol pont amiatt nem szeretnék dolgozni, hogy messziről látszik, hogy halálra unnám magam.


A jelenlegi munkahelyemen semmi esélyem rá, hogy unatkozzam. :) Olyan van néha, hogy (végre) van egy kis szusszanásnyi idő, de az nem unatkozás olyankor, hanem pihenés, és akkor akár le is léphetek, nem muszáj ott ülnöm.

2017. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, utáltam. Akkor próbáltam magam feladatokat találni, azt mondták rá, hogy fölöslegesen ténykedem azokat.
2017. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Érdemes álcázni mielőtt rádtalálnak egy új feladattal. Például nálam bevált módszer, hogy egyszerre sok ablakot nyitok meg (vagy beállítom háttérnek a sok ablakos képernyőképet), az asztalomon, rögtön magam előtt tartok néhány papírt, kávéért is egy dossziéval megyek ki... :)))
2017. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!