Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ember lehet az, aki...

Milyen ember lehet az, aki mindig csak viccelődik mindenkivel?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van ilyen,mindenkivel csak viccel,(nőkkel),lehet öreg vagy fiatal,szèp vagy csùnya,mindegy.Amùgy senkitől nem kèrdez semmit(pl.csalàd,hol lakik stb.)nem is udvarol csak hülyèskedik folyamatosan mindenkivel.Csak sokan beleszerettek mert nagyon szèpen mosolyog mindenkire.Nem valami àlca ez a sok hülyèskedès?Nèha olyan szomorùan nèz ha nem làtjàk.

#vicces #csipkelődès
2017. aug. 21. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ezzel nincs baj
2017. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Bírom ezt a "ha valaki szomorú akkor szomorú ha boldog akkor valójában csak leplezi hogy szomorú" hozzáállást.
2017. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Jópofa, de tök személytelen. A humor addig a pontig jó, amíg nincs túltolva, amit meg, mivel nem ismer, elég könnyen meg lehet tenni.
2017. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

oltás,csajozás a neve ennek.

de írtad is,hogy csak nőkkel nyomja.

amúgy a pua-knál ez egy ismert lelazulási taktika.

odamennek mindenféle emberhez kérdezni valamit,viccelődni beszélgetni,aztán amikor már kiment belőle minden gátlás,teljesen lelazult,gördülékenyen megy a beszéd és a poén,akkor kezdenek el odamenni a jó csajokhoz felcsípni őket.

2017. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nőkkel viccelődik akkor van egy tippem:D
2017. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Így vezeti le a feszkót.

Volt egy ismerősöm, aki szimplán h× volt és ez volt a szokása. Totál értelmetlenségekkel "viccelődött".

A másik ismerősöm így akart volna csajozni: volt, aki bevette, volt, aki nem. Amúgy egy kis sunyi majom volt alapjában véve.

2017. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"akkor kezdenek el odamenni a jó csajokhoz felcsípni őket." XDD Aha, ezt álmodják.


Nekem egy ismerősöm csinálta ezt, zavarban volt a nők előtt, így leplezte.

2017. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Te szoktad nezni mikor nem latjak? Ejnye kerdezo csak nem belezugtal? ;)
2017. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Minden korábbi munkahelyemen volt egy-egy „János”, aki jellemzően 55 év fölötti férfi, aki napi rendszerességgel ugratásokat követ el a fiatal női alkalmazottak ellen, máskor vicceket mesél, akinek állandóan megújuló poénkészlete van. A mait fel tudom idézni, egész enyhe. Ültem az irodában amikor meglátott, mondta >>Jó napot, Esztike!<<, >>Jó napot, János!<<, >>Halnak-e az emberek?<< hát mondtam

>>Halnak János, igen<<, >>Hát ha két fülük van akkor biztos igen, (hallnak)!<<”

Letorkolnám, hogy nekem dolgom van, és velem ezt ne, de a menedzsert is ugratja, úgyhogy az nem célravezető stratégia, hogyha megsértődik az ember, még akkor sem, hogyha tényleg van sértő tartalma, nem célravezető. Az emberek elnevetik, aztán megy mindenki a dolgára.

2017. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Komolytalan.
2017. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!