Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan értsem meg a főnököm...

Hogyan értsem meg a főnököm viselkedését illetve mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
diákmunkát vállaltam és nagyon szimpatikus főnökeim vannak, a dolgozók közül is ismerek pár embert akik szintén rendesek. ez alatt a nyár alatt eléggé hozzájuk szoktam már, szinte megszerettem őket. viszont nem tudom mire vélni a kisebbik főnököm viselkedését. 18 év van köztünk. nekem van párom, neki családja. mégis olyan furcsán viselkedik velem. párszor haza is hozott, reggel volt hogy bevitt ha nem tudtam megoldani másképp. nagyon kedves, illedelmes, korrekt. a diákmunka vége felé egyre többször jött oda hozzám megkérdezni hogy vagyok, bókolt nekem hogy milyen jól nézek ki meg ilyesmi. meg iszonyatosan​ sokat mosolyog rám ami eléggé feltűnő. a munkásoknak is feltűnt hogy valami megváltozott, nem akarom hogy ezért utáljanak hiszen szerintem semmi sincs köztünk. legalábbis nekem nincs felé olyan erzesem ha neki esetleg lenne . meg hát ugye családja van. mi ilyenkor a teendő? beszéljek vele óvatosan vagy inkább hagyjam a fenébe mert úgyis vége jövő héttől? ugye szerintetek sem akart semmit ?

2017. aug. 25. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképp te érezheted, hogy mit akar, de ennyiből nehéz megállapítani. Az is lehet, hogy csak szimpatikusnak talál, esetleg senki más nincs, akivel hasonlóan viselkedne?

Én 2 éve dolgoztam nyáron diákként az egyetem mellett, egy nálam 15 évvel idősebb, feleséggel rendelkező férfi felajánlotta, hogy hazahoz, majd ez rendszeressé vált. Munkaidő végén már várt, illetve sokszor a munkába is ő vitt. Kezdett furcsa lenni a helyzet, de leginkább akkor kezdtem gyanakodni, mikor a feleségéről panaszkodott, hogy megromlott a kapcsolatuk, illetve a felesége akkortájt ment ki egy hónapra a szüleihez Írországba. Egyik hazafelé úton elkezdett a korábbi szexuális kapcsolatairól, barátnőiről beszélni eléggé mélyebb szinteken, illetve az én kapcsolatomat kérdőjelezte meg, mert szerinte nem igazi kapcsolat az, ahol az egyik fél 60 km-re lakik (azóta összeköltöztünk a párommal, 1 éve együtt lakunk). Az ezt követő este írtam neki, hogy másnap reggel vonattal megyek dolgozni, mert jön a barátom is csak ő másik irányba megy, így együtt elmegyünk az állomásig. Tisztára kiakadt reggel, mikor meglátta az üzenetet, azzal fenyegetett, hogy kikeresi a szüleim számát és őket fogja reggel hívogatni, ha nem veszem fel és nem megyek vele. Persze a számukat nem találta, mert mobiljuk van és titkosított, de folyamatosan írt nekem, hogy szálljak le a vonatról a következő meg a következő... állomáson, szálljak át a kocsijába.

Szóval én azt tanácsolom, hogy mivel nem tudni mik a szándékai, jobb ha tartod a távolságot.

Mivel a jövő héttől vége, szerintem hagyd a fenébe, felesleges vele beszélni, úgyis letagadná a valós szándékait, ha olyanok...

2017. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jesszus milyen főnökök vannak már??? 😂 tőlem is kérdezett ma olyat pl h én milyen vagyok az ágyban. hát elég érdekes volt ez is. cuki meg ari főnök de nekem nem kellene még nem vagyok naiv h lefekudnek vele😂 nekem még sosem beszélt a feleségéről. szerencsére. de akkor szerintem is az lesz hogy megtartom a távolságot 😄
2017. aug. 25. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha engem ilyenről kérdezett volna, hogy milyen vagyok az ágyba, eléggé másképp álltam volna hozzá onnantól. Nekem szerencsére csak a saját ágyjeleneteiről beszélt, de az is betett.
2017. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én erre azt válaszoltam neki hogy mondjam el az alvásom fázisait? csak mosolygott mg nevetett rajta. szerintem talán nem akar semmit. vagy csak én hiszem ezt? 😂
2017. aug. 25. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, semmit nem akar tőled, csak "azt". Ha te nem vágysz ilyen kalandra, akkor hagyd.
2017. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!