Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó munkanapon el szeretnék...

Utolsó munkanapon el szeretnék kéredzkedni, de arra már nem jár szabadság. Szerintetek elengednek, anélkül, hogy levonnák a fizetésemből?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két évben semmit nem pihentem még a szabadság is tanulással meg takarítással ment el.
2017. aug. 26. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért engednének el csak úgy?
2017. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jószándékból.
2017. aug. 26. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod. Mi nem ismerjük a munkahelyedet, a főnöködet. Próbáld meg.
2017. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Nem egyformák a vezetők, van amelyik egy kicsit karót nyelt; és szintén van, aki nem fogja fel ily szigorúan a dolgokat. Igaz, magamnak kerestem az elfoglaltságokat, de azért elfáradtam; meg itthon is rengeteget dolgoztam a cég érdekében. 🙂
2017. aug. 26. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En elengednelek.
2017. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó arc vagy 😉
2017. aug. 26. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a főnöködön múlik mennyire megy ebbe bele.

Én például 1 hónapja számoltam le a régi helyemen, a főnököm a felmondási időből kért kettő hetet amiből 4 napot dolgoztam 5 napot kiadott nekem szabinak az utolsó munkanapomon rendes műszakot írtak be, de 10 órakor közölte velem a főnököm hogy utolsó napomon már semmit nem vár tőlem, szedjem össze a cuccaimat, ami a cégé azt adjam le, ő oda adta a papírjaimat és mondta hogy ha végeztem mindennel akkor menjek nyugodtan, köszönjek el mindenkitől és a portán adjam le a kulcsaimat és a belépőkártyámat a jelenléti ívembe meg teljes műszakot írjak. Rá két nappal később utalta a fizetésemet és semmit nem vont le, annyi volt amennyinek lennie kellett, a bérpapíromat meg postán küldte ki.

2017. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már tárgytalan, végül is dolgoztam, mert tudtam, hogy a munkám kell, csak én nem. 😂 Sőt, még a kiírt napomon is bennragadtam (két félnapozni akartam), mert folyton leltem fel elrendezni valót. Ma már próbálom elfeledni azt a sötét időszakot, amit ott töltöttem, mert rendkívül hálátlanok voltak. Talán ma már érzik, hogy elhamarkodott döntés volt megválni tőlem, mert voltam olyan dolgozó, mint bárki más, sőt. Csak mivel rahedli végzettségem volt meg szorgos is voltam, a főnöknek irigységre adott okot. 🙂
2017. szept. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!