Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos, hogy zavar? Fiatal nő...

Jogos, hogy zavar? Fiatal nő kihívó viselkedése a munkahelyen.

Figyelt kérdés
Kevesen dolgozunk nők a cégnél. Nem kolléganők vagyunk, különböző munkaköröket töltünk be. Fontos középkorúak vagyunk. Fél éve jött egy fiatal csinos hölgy. Egy darabig rendesen végezte a munkáját és mindenkivel korrekt volt. Egyszer fennállt a veszélye, hogy leépítik mert még sincs rá szükség akkor beindult. Születésnapjára kis lakodalmat tartott a körülötte dolgozó férfi kollégáknak. Most nyáron, hogy jó idők vannak szinte félmeztelenül jár be dolgozni. Egyik férfi jegyezte meg, hogy nem tud vele betelni, hogy tetszik a férfiaknak a cégnél. Volt már aki szólt neki emiatt, azt mondta ha majd a főnöke teszi szóvá akkor majd változtat. Régebben hozzám közben odajött, (egyedül vagyok egy irodában)most sosem. Hallom ha férfi kollégám van ott sokat tartózkodik nála. Ja olyan a munkaköre, hogy alig van dolga. Én ezt valakinek mondtam, most még Ő támad engem ezerrel. Ja és a legfontosabb sokszor nem tölti le a munkaidejét.Valamelyik férfi repíti autóval a hölgyet és már vissza sem kell jönnie. Egy másik nőt is zavar a viselkedése, Ő viszont nagyon komoly, szolid, szótlan. Azon a folyóson dolgozik ahol Ő , mondták, hogy nem tetszik neki az az eszméletlenül nyílt, közönséges flörtölés amit az ifjú hölgy csinál. Én valakinek szóvá tettem, hogy hozzám nem jön oda mert én nő vagyok, valószínű mást mondtak neki mert már megfenyegetett és szerintem a körülötte lévőket is felhúzta ellenem. Az a mániája, hogy őt valaki mindig ki akarja rugatni, ettől betegesen fél. Mivel alapból pasis munkahely az is ciki ha nő szól rá, mert hamar mondják, hogy női irigység. Én még ezelött sosem tapasztaltam magamon ilyet. Ahogy látom, hogy viszik nyitott autóval, ahogy végig néz rajtam az a kihívó tekintett ( húsz évvel fiatalabb nálam) semmiképp sem lennék neki konkurencia) az igazság , hogy borzasztóan zavar, jogos szerintetek?
2017. aug. 28. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem.meg ha a saját dolgoddal törődnél, és nem azzal, hogy a egy ember a cegnél bent mit csinál nem zavarna.....

Utálon az ilyen embereket... engem is multkor egy ilyen koszos minden lében két kanál nő betalált, hogy szerinte én mindent csinálok csak nem dolgozok.... persze azinnal szolt a fonoknek... aztan persze annyit kombinált, hogy a bekem kiadott munka meg volt a neki kiadott meg nem....

Szerintem Te cak pusztán irigy vagy... es lepontozhatsz, mert nem Neked adtam igazat, de az a helyzet, hogy az ő dolgaval többet törödsz mint a sajatoddal ..

2017. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
A jó öreg munkahelyi intrikák, fúrások. Szerintem csak simán irigy vagy a fiatal, csinos kolleginára. Ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül. Én nyilván másképp látom a dolgokat, mert férfi vagyok, de majd a hölgyek megvédenek téged.
2017. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát én ennyi idősen még életemben nem beszéltem főnökkel. másról. Én még úgy szocializálódtam, hogy dolgozó dolgozót ne mártson be főnöknek.Ellenben Ő támad engem,mert azt mondtam, hozzám azért nem jön oda mert én nő vagyok. Tudod eddig ez egy nyugodt munkahely volt. Ja és nem csinálja meg a dolgát........ Ok, nyelek, neki mindent szabad ez van.
2017. aug. 28. 13:04
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Ja, gondolom eddig ő volt bent a maca, a szexi.... es most kitúrta őt egy fiatal szexi, es most minden férfi neki imponál, és nem a kerdezőnek...

Ez csak egyszerű irigység...

2017. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, a csávókat a punci elvakította. Csinos fiatal nő bármit megtehet. Férfiaknál olyankor nincs logika, becsület, tisztesség, csak pinaszag.


Érdekes, hogy itt naponta sarazzák a ronda pasik a helyes pasikat, senki nem szól irigységről.

2017. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

A hazai rossz béreket és munkakörülményeket csajozással próbálják kompenzálni, legalább az legyen jó azon a munkahelyen. Ha szép fiatal lányok sem lennének az biztosan borzasztó lenne ott.

Férfiként dolgoztam én is olyan munkahelyeken ahol egy-egy nő nagyon kirívóan pasizott. Feldobta a keleti blokkra jellemző szürke napokat ha megláttuk.

2017. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, persze irigy vagyok... no megfogadtam, ezután többet egy szót sem,most kiírtam magamból. Egyébként hangsúlyozom én annyit mondtam rá, hogy hozzám nem jön oda mert én nő vagyok. Már csak büszkeségből sem mondanék rá semmit, mert a reakció rögtön az ,hogy irigy vagyok. Akiknek nem igazán tetszik és sokat morognak azok az idősebb férfiak. Én eddig egy jó légkörü, szolid munkahelyen dolgoztam ahol mindenki megcsinálta a dolgát. Elkeserít, hogy egy nagyravágyó nő így fel tud forgatni mindent. Szóval szerintetek helyes, hogy le sem tölti a munkaidejét, meg mindent megtehet.
2017. aug. 28. 13:18
 8/17 A kérdező kommentje:
Maca.Senki nem volt maca. Most meg fél töle mindenki. Igazából senki nem mer neki szólni, nálam morognak, ja és nem a NŐK! Szerintem mindegyikünkben van annyi tartás, hogy nem tesszük szóvá, Én is csak itt merek bosszankodni.
2017. aug. 28. 13:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Ha valóban közönséges, akkor ezt nyilván minden normálisabb munkatárs tudja, látja, akár férfi, akár nő.

Én nem sajnálom azoktól a férfiaktól, akiknek ez tetszik. Mondjuk engem egyébként sem érdekel, hogy ki, kivel. Eléggé tapintatos és diszkrét vagyok ilyen szempontból, mások szerelmi ügyeibe, kalandjaiba nem ütöm az orrom, nem szoktam ilyenről pletykálni sem, úgy csinálok, mintha nem vennék észre semmit sem. Mindenki foglalkozzon a saját életével.

A munkáját, a munkában hordott ruháit illetően meg nyilván a főnök majd szól, ha nem tetszik neki.

2017. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andizsuzsi ***** válasza:

"azért nem jön oda mert én nő vagyok. Tudod eddig ez egy nyugodt munkahely volt. Ja és nem csinálja meg a dolgát."


Te mondtad, hogy nem vagytok kollégák, ráadásul rábeszélsz a háta mögött, miért is menne be hozzád? Honnan tudod, hogy elvégzi-e a dolgát, vagy sem?

2017. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!