Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Ha meglenne az erettsegim akkor konnyebben tudnek munkat talalni mint 8 altalanosal vagy ugyanolyan nehez lenne?

mert nekem 3 vizsgam hianyzik az erettsegibol csak azert kerdezem, ha ujraerettsegiznek es meglenne akkor jobbra fordulna a sorsom szerinted??

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, munka

2017. aug. 29. 11:40  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Természetesen könnyebb lenne állást találni. Nagyon gáz, ha valakinek a 8 általános a legmagasabb végzettsége.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. aug. 29. 11:43 Privát üzenet
Szerintem nem sokkal, de talán mégis többre mennél vele mint 8 általánossal, de érdemes lenne utána még valamit tanulni. Az érettségi szerintem munkakeresésnél még ugyanúgy egy nagy nulla minta a 8 általános, hiszen ugyanúgy nem értesz semmihez. Az érettségi után még kell szerezni valamilyen képesítést, egy szakmát vagy továbbtanulni egyetemen/főiskolán. Érettségivel felénk leginkább eladónak, pultosnak vagy valamilyen betanított munkásnak tudnak elmenni dolgozni, de nem tudom, hogy abból mennyire lehet megélni.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2017. aug. 29. 11:52 Privát üzenet
Javulnának az esélyeid, persze, de sokat számít, hogy hol is laksz, itt Borsodban még diplomával se találsz munkát, nem hogy nyolc általánossal...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017. aug. 29. 11:59 Privát üzenet
Nem, bár már wc pucolónak is kell egy érettségi - jogosan :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2017. aug. 29. 12:23 Privát üzenet

A zöld pacsis manó erre járt :)

Amúgy igen, az előttem lévők hozzászólásaival egyet tudok érteni.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. aug. 29. 13:46 Privát üzenet

Én kimentem New Jersey be dolgozni 5 éve.

Eleinte volt zöld kártyám majd megkaptam az amerikai állampolgárságot.

Magyarországon alig tudtam megélni, szinte a semmiből. Sajnálom hogy sokan ugyan így cselekednek.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 15%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2017. aug. 29. 15:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

es mit dolgozol ott?? sajnos nekem nyelverzekem sincs meg ez ilyen egyszeru hogy csak ugy megkapod az allampolgarsagot?? nem kell benosulni vagy valami??

# 7/7Időpont 2017. aug. 29. 15:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Manapsag milyen vallallkozast erdemes nyitni 8 altalanosal amibol meg is elek?
Joggal kaphat egy cégnél pár kollégám magasabb fizetést kb. ugyanolyan munkaért, mert ők családot nevelnek?
Milyen munka lenne jo egy olyan fiunak aki csak 8 altalanosal rendelkezik es gyenge fizikumu? Gyari munkat kibirna szted?
A targoncavezetés az ugyanolyan szakma mint a hegesztő? Illetve a fizetést is ehhez mérten adják?
A csapatomon belül miért kezel mindenki seniorként (tapasztaltként) a főnökök közül, amikor én is ugyanolyan szinten álló beosztott vagyok, mint bármelyik kezdő a csapatban?
Idegesit már hogy mindenki megy valahova hetkoznap a családban csak én nem mivel nincs munkám, hogy találjak vmi elviselhetö melot 8 általánosal?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!