Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmodás munkaeröhiányban...

Felmodás munkaeröhiányban hogyan? Te hogy csinálnád?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a jelenlegi munkahelyemen munkaeröhiány van és épp kb. fél orája hivott a fönököm, hogy egyik ember is kiesik tudok e több orát vállalni, ami tulora lenne már.. Viszont én is kacsingatok kifelés jövö héten például megyek egy probamunkára egy másik helyre. Nem akarok haragban elválni, de nagyon az az érzésem, hogyha én is kilépek, akkor még én leszek a szemét. Te hogyan mondanál fel? (természetesen akkor, ha bejön a másik munka)
2017. aug. 30. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Tanuld meg, hogy üzletben nincs barátság. Ő is könnyedén kirúgna, ha éppen az volna az érdeke.
2017. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyetertek az elottem szoloval.
2017. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Fel kell mondani a legcsekélyebb tétovázás és lelkizés nélkül. Ha meg az ex főnök duzzog, az az ő baja, te a saját boldogságoddal foglalkozz.
2017. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem azt nézném neki mi a jo.

Legutóbbi helyen felmondtam. Sz.ar meló volt. Felhívtam hogy nem megyek be többet. Ő meg hogy dolgozzak még egy hétig meg hetvégén. Persze... egy napot maradtam aztán eljöttem.

2017. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mi van a felmondási idövel? engem tuti kötelezni fognak rá pont ebben a szar idöszakban :(
2017. aug. 30. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a felmondási időt le kell dolgozni, és valóban számíthatsz rá, hogy nem mentenek fel alóla. Bár lehet, hogy a fele idő alól kötelesek felmenteni, ebben nem vagyok biztos, meg kéne nézni a munka törvénykönyvét. Tehát felmondást követően legalább még két hétig dolgoznod kell, de lehet, hogy egy hónapig is.
2017. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem $z@rja le hogy mit gondol a cég? Valami oka van hogy húznak el az emberek... A másik melót úgy vállald hogy tudják le kell dolgozd a felmondási időt(így majd látják az új helyen hogy korrekt munkavállaló vagy)
2017. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. igen egyik volt kollégám is szintén jobb munka miatt hagyta ott ezt a melohelyet, de rá nem voltka mérgesek, mert nagyon joban voltak, pedig akkor sem volt ki a teljes létszám.. miota én itt dolgozom és hát ahhoz képest szerintem a másfél év nem sok idö, már két kezem nem tudom megszámolni hányan cserélödtünk..a fönökömröl annyit tudni kell, hogy nagyon csunyán mindekit! kibeszél a háta mögött mindenkinek, senki sem mer vissaszolni neki...te mit mondanál felmondáskor? hogyan közölnéd?
2017. aug. 30. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi főnök, ennyi volt. Találtam egy jobb munkahelyet. Muszáj bejárnom a felmondási idő alatt, vagy eltekintesz tőle?
2017. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is kevesen vagyunk, amit csinálok.

Lett volna egy ajánlat, azt hiszem nem kellene senkit se néznem, felmondást beadni. ledolgozni azt amit követelnek, és viszlát...

Én a lovetta miatt mennék el...

2017. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!