Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy nyilatkozzak ilyenről?...

Hogy nyilatkozzak ilyenről? Munkahelyhez

Figyelt kérdés

a pályázó nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát az elbírálásban résztvevők megismerhetik


Ezt most az emailba írjam, hogy nyilatkozom arról én Kis Gézáné (példanév :D ) a pályázati anyagom az elbírálásban résztvevők megismerhetik?


Vagy dokumentum és nyomtassam ki írjam alá és scanneljem be? vagy hogy lenne a leghivatalosabb? Annyira buta vagyok ehhez is. 19/L



2017. szept. 4. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kinyomtattam anno dátummal nyomtatott névvel alul, aztán alá is írtam és bescanneltem


Alulírott Xy nyilatkozom, hogy jelen pályázat anyagot, minden az elbírálásban résztvevő személy megtekintheti.. (vagy valami ilyesmi)

2017. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lényegében attól függ, hogy van megfogalmazva a pályázat. Ha úgy, hogy "a csatolni szükséges dokumentumok", akkor nyomtasd ki külön.

Ha csak azt írja, hogy kell nyilatkozat, akkor elég, ha e-mailben megírod, amihez csatolod az önéletrajzodat pl.

2017. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írsz egy kísérőlevelet: T. Címzett (ha van kontakt személy, akkor megnevezni), majd írod, hogy az itt és itt meghirdetett álláshirdetésre szeretnél jelentkezni. Csatoltan küldöd a szükséges anyagokat, majd a végére beteszed ezt a mondatot:


Nyilatkozom arról, hogy hozzájárulok a pályázati anyagban foglalt személyes adataimnak a megismeréséhez és annak kezeléséhez a pályázati eljárással kapcsolatban."

És rendben a dolog.

2017. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!