Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elrontottam az életem, mit...

Elrontottam az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok csak egy érettségim és egy élelmiszer eladói végzettségem van. Nincs és nem volt pénzem tovább tanulni. 2 évnyi bolti eladó tapasztalatom van. A többi munkám csak alkalmi, mert pánikrohamaim vannak es voltak és nem birtam megmaradni a többi helyen . A két évet egy ismerősöm üzletében dolgoztam le, de közben a barátommal hazaköltöztünk és messze van tőlünk az üzlet így ott kellett hagynom. Még mindig szorongok folyamatosan de megpróbáltam, jó pár helyre beadtam az önéletrajzom, de egyetlenegy helyről hívtak be interjúra végül oda sem vettek fel. Nem tudom már hova jelentkezhetnék. Nem értem. Sem gyárakból sem irodai munkákról sem boltból nem hívnak vissza. Jelenleg a barátomon élősködöm de megőrülök hogy nincs sajat keresetem. Eleg lenne a minimálbér is mindennel megelegszem es kitarto vagyok de folyamatosan csak elutasitast kapok. Nem tudom hogy mi bennem a hiba és hogy mit próbáljak még meg. Megprobaltam egy programozoi suliba jelentkezni ahol garantaljak a munkat az angol tesztem 76 % lett de a logikain elbuktam az csak 50 lett. Rettegek hogy nem tart semerre az életem. Gondolom sok helyre azert nem hivnak be mert cigany nevem van es felnek pedig asszimilalt ember vagyok. Nem tudom már mit tehetnék :(
2017. szept. 4. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Alkalmi munkak a két éves bolti munka előtt voltak és többnyire diákmunka agy kulfoldi munka
2017. szept. 4. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezz esti sulira programozoira! :) melozni meg a mekibe! ott most keesik az embert nagyon es be is tanitanak!
2017. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

"Gondolom sok helyre azert nem hivnak be mert cigany nevem van"

Rosszul gondolod. Nem a cigány neved miatt nem hívnak vissza. Látszik rajtad, hogy nem vagy kiegyensúlyozott, érzelmileg erős és stabil ember.


Látszik rajtad, hogy semmire nem tartod magad, hogy elhiszed magadról, hogy nem vagy méltó az emberi életre. Ilyen embert mégis miért vegyen fel bárki is?


Megmutatnád az önéletrajzodat fénykép és személyes adatok nélkül? Hátha észre veszünk rajta negatív dolgokat, amiknek nem kellene ott lennie.

2017. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan idős voltam mint te most,mikor pánikbeteg lettem . 8 általános után munka mert éhen döglöttem volna . Aztán családalapítás, boldogság . Mikor minden egyenesbe jött volna , tragédiák sora ért. Nem szabad feladni,muszáj küzdeni. Tudom nehéz,de ennyi rossz után már csak jó jöhet. Ma már boldog családom van rendezett anyagiakkal,nem panaszkodom. Ne engedd ,hogy a fiatalságod elmenjen melletted.
2017. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járd végig az El Camino-t
2017. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A negatív érzéseim akkor sosem uralnak amikor eppen allasinterjura megyek. Tobb olyan hely is volt ahova a baratnom is jelenrkezett es ennis es engem be sem hivtak. Egyebkent a baratnom akinel dolgoztam o is megmondta h ha nem ismerne o se venne fel a nevem miatt ugyanis volt mar pelda hogy alkalmazott ciganyt es utana kilepesnel jott balhezni a csalad. Csak ugye nalam ez nem all fenn.
2017. szept. 5. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!