Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúre milyen ruhába...

Boss01 kérdése:

Állásinterjúre milyen ruhába menjek? Abízónítványt nyitva vagy csuva adjam oda?

Figyelt kérdés
ha állás interjúre megyek milyen ruhát vegyek fel? Amikor kérik a bizonyítványt nyitot vagy csukott álláapotban adjam oda?Mennyire kell kiöltözni?

2017. szept. 13. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A cégtől függ, meg attól minek jelentkezel. Bizonyítványt 99%-ban nem szoktak kérni állásinterjún, kivéve amikor kérik, hogy csatold a jelentkezéshez.
2017. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Boss01"

majd talán egyszer leszel főnök :D talán... :D


attól függ milyen munka, de szerintem egy normális farmer + ing megfelel, esetleg egy normálisabb póló

ha hideg van akkor pulóver, zakó


bizonyítványt csatoltad az önéletrajzzal nem?

ha viszel önéletrajzot, akkor a bizonyítvány fénymásolatot is csatold mellé és persze eredetit is vigyél magaddal, de azt csak akkor kérd ha direktbe azt kérik és persze csukva

2017. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Előbb tanulj meg írni!
2017. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én soha egyetlen interjúmra sem vittem se önéletrajzot, se bizonyítványt. Nem is arra voltak kíváncsiak abszolút.

Azt pedig, hogy milyen ruhában menj nagyban függ attól, hogy milyen pozícióra jelentkezel. Nekem komolytalannak hatnál, ha póló+farmerben jönnél mondjuk menedzsernek, de gyári munkásnak sem megy az ember öltönyben.

2017. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elegàns,tiszta,rendezett.

A bizonyítvànyt,ha kéri esetleg,nyugodtan add csukva.Nehogy màr a kinyitàsàhoz is segítség vagy külön ember kelljen a dràga főnöknek.Nem fog leesni a brilliànsgyűrű az ujjàról,ha kinyitja.

2017. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Munkától/munkahelytől függ. Általánosságban igényesen,hivatalosan. Ha nő vagy, ne légy kihívó.
2017. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!