Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy dolgoztatok egy cégnél és olyan volt a hangulat hogy arra gondoltatok hogy másnap kijön a TEK?

Figyelt kérdés
Mondjuk elkezdődőtt egy nehéz időszak, ment az anyázás ezerrel, de ez fokozódott és arra gondoltatok az járt a fejetekben hogy vagy tömegverekedés lesz vagy kijön a TEK, de most komolyan?
2017. szept. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Le se xarja a TEK az ilyen pic$@ dolgokat. :D
2017. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is vágóhídon dolgozom.
2017. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Apám vállalkozásában dolgoztam az irodában, 4 srác dolgozott a műhelyben. Apám egész nap ugatott velük. Az összes trágárságot képzeljétek el. Néha velem is. Persze ők is vissza ugattak apámnak. Ment az ajtócsapkodás stb... nem dolgoztam ott sokáig. De igen. Ha kimenne a tek ilyen helyre. Oda tuti kivonulnának.
2017. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor egy ilyen helyen dolgoztam, ez a szervezet még nem létezett, de mai viszonylatban megállná a helyét.
2017. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én egyébként megértem az ilyen helyzetet.


Felvesz a cég valakit, kevés a fizu.


Na igen kevés a fizu nem mennek a dolgok.


kezdődik az ajtócsapkodás, kinek mi lenne a feladata, xy. nem csinál semmit miért kap fizut, ezt x-nek kellett volna megcsinálni, de y miért ezzel kell foglalkozzon, jönnek a konfliktusok, stb.


Nem egyszerű.

2017. szept. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!