Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért jön ki rajtam ennyire a...

Miért jön ki rajtam ennyire a fáradtság munka után? Ez normális?

Figyelt kérdés

3 műszakban dolgozom. Leginkább délelőttös műszakban vannak gondjaim. A munkám egész stresszes, sokat kell szaladgálnom, de gép előtt is sokat kell ülnöm és itt is nagyon kell koncentrálnom. 6-14ig dolgozom. Reggel alig bírom felkelni kb 50 perc az út oda. 15:00-ra itthon vagyok. Eszek pár falatot iszom egy kávét és innentől úgy bepunnyadom h nincs erőm semmihez. El is megy a kedvem mindentől ami programot beterveztem aznapra. Ez megy minden nap. Még ha bent nincs sok munka sem, akkor is ez van. Olyan este 19-20-ra már összeszedem magam. De akkorra már nincs időm belefogni semmibe, hisz reggel korán ismét kelek.

Ez a fáradtságom teljesen független h mennyit dolgoztam, vagy h hány órát aludtam este. Mi lehet ennek az oka? Egyébként a többi műszakban nincs ezzel olyan nagy gondom. Az akkori fáradtsági szintem kb normális.

Milyen tippeket, ötleteket tudnátok adni, h ez elmúljon és tudjak programokat szervezni délutánonként?

Köszönöm előre is a segítséget!

28F



2017. szept. 18. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3 muszak tonkreteszi az embereket, am a delelottos a legjobb sztem a masik ketto az mar undorito, bar en most csak 2 muszakos gyarba jelentkezzek, am velem is ez szokott lenni, ha utalod ezt csinalni az is lehet a faradtsag oka
2017. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!