Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 hónap próbaidőn vagyok. Nem...

3 hónap próbaidőn vagyok. Nem tudom, hogy felmondjak e. Kb 1 hónapja vagyok ott. Furcsa érzéseim vannak vele kapcsolatban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felmondjak? A munkatársak mindig beszólogatnak. Valahogy furcsa hangulatot érzek. De arra rájöttem, ha valami nem tetszik azt el kell kerülni. pl 3 év képzés, egy iskolában, ahol kicsináltak.

2017. szept. 18. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, mondj fel.
2017. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel vannak furcsa érzéseid?


A munkahellyel?


Ha nem tetszik a hely és a kollégák akkor mehetsz máshova, minden cég keres embert, lehet menni más céghez.


De a kérdésből nem derül mivel van neked problem, mi a helyzet.

2017. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Valahogy furcsa hangulatot érzek."


Én is új vagyok egy cégnél, és én is furcsa hangulatot érzek, de nekem sajna nincs más, 1 évet vártam hogy felvegyenek valahova.


Ez van sajna.


pénzt már kaptam tőlük.

2017. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Addig ne mondj fel szerintem, míg nem sikerül mást találni. Rossz, ha beszólogatnak az embernek, de munkanélküliként otthon ülni is nagyon megviseli az embert.
2017. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is új helyen vagyok. 2 napig tűrtem a beszólogatást, de most már kinyitottam a számat. Új vagyok, de nem hülye! Akinek nem tetszik, tehet egy szivességet.
2017. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még mondj fel. Munkaadókat a legrosszabb hogy teszem bele az energiát az új emberbe tanítók, foglalkozom vele aztant3 hónap után kinyögi hogy bocs inkább lelépek
2017. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg még itt vagyok. Alig kapok feladatokat!

Ja és a másik dolog, hogy informatikus állásra jelentkeztem olyan volt az interjú is és mégis adminisztrátori feladatok vannak a munkaszerződésemben. Nem informatikusként kezelnek.

2017. nov. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!