Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy az emberek többsége nem is azért ítél el, mert más vagyok, hanem mert nem vállalom fel?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám valószínű rájött, és bár direktbe nem kérdezett rá, de célzott rá, és én meg úgy csináltam, mint aki letagadja, és azóta nagyon gonosz velem, pedig van egy nyíltan meleg kollégánk, és vele korrektül beszél. Lehet hogy gyávának és/vagy hazugnak tart? De van aki meg attól akadna ki, ha megosztanám ezt vele, mert hogy minek kell ezzel másokat terhelnem, mikor nem is akarnak tudni róla. Nem értem az embereket, én tényleg próbálok megfelelni az elvárásoknak, kedves lenni velük és alkalmazkodni hozzájuk, de nem tehetek róla, egyszerűen nem megy, és csak a konfliktus van kb. mindenkivel.

2017. szept. 19. 22:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen bunkó, ha a másik meleg csávóval semmi baja. Kérdezd meg tőle, miért ilyen veled, ha eddig nem így viselkedett.

Munkahelyen őszintén szólva nekem halál mindegy lenne, ki mit szeret az ágyban, meg gyakorlatilag munkahelyen kívül is, de erre hiába alapozol.

2017. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Úgy érzem hogy inkább de gondolod magadat gyávának, a kollégád mint ahogy az első válaszoló is írta szimplán egy bunkó.
2017. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%

én is ilyen vagyok. ha egyszer rákérdezek direktbe és letagadja, akkor többet nem igazán állok vele szóba. de ha nyíltan megmondja, akkor még nő is a szememben.

szóval .... feltételezem sokan vannak ezzel így.

2017. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát de nem gondolod kedves utolsó, hogy ez olyan dolog, amit "nem kötelesség" megosztani másokkal?
2017. szept. 19. 23:41
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Elképzelhető. Énsem szeretem, ha valami egyértelmű, mégis tagadják. Akkorsem, ha a dolog magánügy. Nyilván a kollégák szegénységi bizonyítványa emiatt pikkelni rád.
2017. szept. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek azért vagy antipatikus, mert van rajtad sapka, másnak azért, mert nincs. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Vannak ilyen tekintetben mindkét végletben idióta emberek... vannak a turbó LGTTQ...-aktivisták, akik szerint gyáva és rossz hatású az ember, aki nem vállalja fel, mások szerint aki felvállalja, az le akarja ezt nyomni mások torkán meg csinálja 4 fal között, megint más szerint meg tök mindegy, vesszen mindenki, aki más...


És ez gyakorlatilag mindennel így van. Ki kövér, ki sovány, ki sznob (ha egyáltalán tényleg az), ki proli (ha egyáltalán tényleg az), ki milyen vallású...

2017. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
39%

#4

nem kötelesség. csak akkor ne csodálkozz a reakciókon.

az emberek többsége (és még a homofóbok is!!) sokkal többre tartja, ha vki őszinte, nyílt, és ha már az, akkor bevállalja, a sunyi, mellébeszélő emberek általában nem szimpik (akkor se ha éppen egy nem tetsző tulajdonságról van szó)

2017. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

egyébként téves a logikád.

a heteróság is magánügy esetleg?

kicsit fura gondolataid vannak ...

2017. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Béla211 ***** válasza:
52%

Ha rá kérdeznek vagy célozgatnak rá én elmondom, hogy meleg vagyok. Ő biztos azért kérdezi meg meg célozgat rá ,mert érdekli a dolog.Aki kerüli a témát és nem kérdez rá azzal nem közlöm. Bár én úgy mentem oda ,hogy egy percig nem tagadtam ,hogy egy férfival élek.

De diszkréten kezeltük nem fogjuk egy más kezét meg ilyesmi. Persze vissza hallok dolgokat meg pletykálnak rólunk.

Néha hallok rossz megjegyzéseket amit a hátam mögött mondanak csak véletlenül meghallok.

De nyílt atrocitás vagy bántás nem ért és ezért le is tojom ,hogy a hátam mögött mit mondanak.Sőt néha jókat szoktam röhögni rajta olyanokat tudnak kitalálni ,hogy csak nézzek.

Amúgy volt olyan aki így poénkodás szinten kiakart kezdeni a melegségem miatt.

De rájöttem ,hogy ők jobban félnek a melegektől mint én a heteró reakciójuktól.

És baromi könnyen vissza lehet vágni ha a melegségeddel kezdenek el viccelődni. És nagyon hamar zavarba jőnek és behúzzák fülüket farkukat és vissza vonulót fújnak.

2017. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
"És baromi könnyen vissza lehet vágni ha a melegségeddel kezdenek el viccelődni." Hogyan? Velem nyíltan bunkók többen is. Nem mondják, hogy ezért, de bunkók.
2017. szept. 20. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!