Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Elegem van abból...

Mit tegyek? Elegem van abból hogy apámmal dolgozom és hozott egy munkást és az ordibál velem hogy milyen férfi vagyok mert nem bírom el a 50 kilós cementes zsákot. Miért kéne elbírnom? Eleve nem vagyok egy hetyó izé. érzékeny meleg tini vagyok.

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 22:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott. A kérdésére halál nyugodtan mondd azt, hogy: Ilyen.
2017. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Most mi a gond? Hogy beszól? Hát szólj vissza.

Mi köze ehhez a melegségednek?

2017. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem vok ilyen. nem vok férfi. nem is tartom magam férfinak. mármint a szó hagyományos értelmében. lehet abbahagyom apummal a dolgot mert én nem vagyok munkás, csak akartam egy kis pénzt, de nem ilyen áron. apum építés vezető ezek meg az emberei, de borzalmasan utálom őket. primitívek.
2017. szept. 19. 22:25
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy a keze járjon ne a szája, mert nem pofázásért fizetitek.
2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis minek tartod magad?
2017. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
meleg passzív emónak.
2017. szept. 19. 22:30
 7/28 anonim ***** válasza:
43%

Azok cukik! :P

De ettől még némi erőnléted lehet.

2017. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
van csak nem akkora hogy 50 kilókat bírjak el.
2017. szept. 19. 22:38
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

A munkások ilyenek. Hierarchiájuk van és most épp te állsz a legalsó fokon. :)

Hasonlót éltem át mérnökként, de nálunk nem a cementes zsák volt a fő program. Beszólogattak, mert nem használtam még hőlégfúvót, fúrót és popszegecshúzót... Nem tudtam szemmel belőni a csavarok méretét... Nem szereltem még otthon villanyt, nem csempéztem fürdőszobát, nem voltam katona, stb. :D


Kellett egy év mire befogadtak és rájöttek, hogy vannak dolgok amiben én vagyok a jobb...


Ez nem ellened irányul. Apádnak gondolom nem tudnak beszólni, plusz tudatják hol a helyed a sorban...

2017. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elbírod a zsákot az nem azon múlik, hogy meleg vagy. Egyszerűen tanuld meg vállalni, hogy nem vagy erős. Mondd meg neki, hogy nem vagy erős. És ő örüljön neki, hogy ő az :D
2017. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!