Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen 1 hónapja...

Munkahelyemen 1 hónapja vagyok, de egy hete bambáskodok (pedig semmi baj nem volt), nem tudom mi van, más is van így?

Figyelt kérdés
szégyenlem magam ha hibázok...
2017. szept. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki dolgozik az hibázik időnként és ezzel nincs semmi baj. Nekem mindig mondják a főnökeim ha kisebb hibákat elvétek hogy általában ezzel jár aki dolgozik. Alapból kevesen vagyunk rengeteg munkára, egy ember kb 3 ember munkáját csinálja, így is lejjebb vitték az elvárási szintet mert tudják hogy így is rezeg a léc teljesítés terén.
2017. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki hibázik, aki dolgozik. Akár kisebbet, akár nagyobbat, ez ilyen. Nincs ezzel semmi gond.
2017. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Hmmm... Ne légy "Bamba"! Kérdezz másoktól, a folyamatokkal kapcsolatban. Adj ötletet másra, ha van. A "TÉTLENSÉG" nem visz előre, csak a nyugdíjkorhatárig...
2017. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#4 nincs baj, már tudok mindent ezért zavar. Bambáskodás alatt azt értem h tudom mit kell csinálni csak elfelejtettem, amit addig nem.
2017. szept. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!