Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyek vannak...

Milyen munkahelyek vannak ahol nem kell korán reggelre járni?

Figyelt kérdés
Van olyan, ahol nem kell korán reggelre bejárni, de meg lehet élni belőle? Nem csúcsfizetésre gondolok, hanem ahol azért annyit megkeres az ember, hogy normálisan megéljen.
2017. szept. 21. 20:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
35%

Ha olyan helyre mész, ahol lehet éjszakázni. Pótlékkal mèg jól is kereshetsz.

Ill. szabadúszó, vagy magánvallalkozás.

2017. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Vendéglátóipar.
2017. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátóipar.. ahha. Hotelban dolgozom, heti 7 napból hatot, reggel fél ötkor kelek, hatra járok dolgozni. Tényleg nem kell korán kelni.
2017. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam etteremben felszolgalokent 11-12re jártam, és éjfélig voltam ott. Hidd el nem jó ez. Én gyűlölök korankelni és azt hittem nagyon szuper lesz, de azt vettem eszrészre, hogy semmi szabadidőm. Ha reggel járok ottvan a délután -este , de így elmegy az egész nap a munkaval. Ha csak 8 órában dolgoznék akkor is elveszi az egész napot. Szoval ezt azért gondold át. Egyébként sok étterem ilyen, nem nyit korán
2017. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mérnök vagyok, 9 re járok
2017. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Budapesten a szolgáltatóközpontok munkaideje elég rugalmas. A call centeresek a célország munkaidejében járnak be. Időzónától és csapattól függően ez általában kilenc-tíz órai kezdést jelent.


Míg fősulis voltam, tízre jártam és nettó 190-et kerestem egy év után... Érdemes kipróbálni, de a nyelvtudás elengedhetetlen. Ha tudsz nyelveket és megvan az érettségid jó kis állás. :)


Most amúgy én is mérnök vagyok és nyolcra járok. Az sincs olyan korán...

2017. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3: Oké, nem tettem hozzá, hogy leginkább éttermekre gondolok. Mert szerintem a szobatakarítás nem tartozik a vendéglátóiparba.
2017. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Konyhákra szoktak keresni éjszakai munkakörökre embereket (nekem is ajánlottak fel ilyet, mikor állást kerestem, csak nem volt biztonságos a hajnali hazajövetel, ezért inkább nem is próbálkoztam vele), ilyeneknél estére mész dolgozni, szóval korán kelni egyáltalán nem kell, viszont hajnalban végzel, szóval nem árt, ha tudsz autóval járni és nem tömegközlekedéssel próbálkozol. Hogy meg lehet-e élni belőle, abban nem vagyok biztos, de hajnalban biztos lefeküdhetsz aludni, miután végzel, és akár az egész napot végigaludhatod. :-)
2017. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk lehet akár délre is jönni, de akkor 8-ig vagy bent! programozó vagyok, szóval meg lehet élni belőle manapság :D
2017. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztosan van.

Mindennek van előnye / hátránya. Lehet hogy nem kelsz korán, de semmit nem tudsz elintézni, egész napod rámegy.

Még akkor is ha saját járműddel jársz. Az ugyebár lehet autó, vagy motor is.


Szoba asszonyok szerintem a szállodákba vannak. Az nem vendéglátói munkahelynek számít??

2017. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!