Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyilván nekem volt igazam...

Nyilván nekem volt igazam abban amit mondtam, nem?

Figyelt kérdés

Tegnap oda jött hozzám a területi vezető, aki a műszakvezető felettesének felel meg, hozott papírokkal mondja hogy sajnos nincs jó hírem, páran fegyelmit kaptak és hozzá is ezért jöttem hogy alá írd.

Mondom hozzad nyugodtan leszarom mit csináltok, persze mondta hogy csak viccelt, de utána nekem ugrott hogy ez a Ti bajotok, dolgoztok 3 műszakban, műszakonként a 20-25 emberből mindenkinek problémája van, ezért nem megy a cég.


Én megint feldobtam neki a labdát hogy b@_z_d_m_e_g ha Te dolgoznál 105e ft-ért neked sem így állna a szád, hozzátettem azt mindenki megtudná tenni hogy az ázsiaiakat(akik ide hozták a céget és páran dolgoznak is itt) elviszi munkaidőn belül sörözni, szórakozni, cserébe meg nyomják felfelé a pénzedet. Mi a g**ért nem lehet adni netto 140-160 ezret, pedig ahogy elnézem menne az, mondom máshol 8 órai álló munkára képesek kifizetni ennyit, itt meg szimplán nem akartok mert sajnáljátok a köcsög embertől, akik nélkül mennétek az utcára elég hamar, még cigány se jön dolgozni ennyiért, én is csak azért vagyok itt mert most itthon vagyok 1 évet, utána megint nézek valami munkát Franciaországban.

Jelenleg tart havi nettó 500e ft-nál, közel 37 évesen, de egy szarrágó.


2017. szept. 22. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az általános iskolát végig járhattad volna, mert akkor legalább tudnál helyesen írni és talán értenénk, hogy mit szerettél volna közölni. Nem csodálkozom semmin.
2017. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleg taplo voltal. Es most valamit elertel ezzel?
2017. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne èld bele magad ennyire az alkalmazottjuk szerepèbe.
2017. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezért keresel csak 105 ezret nem pedig 140-160at.. mert agyilag zokni vagy. Ja mi?
2017. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
37.Zsoltár 10,11. "Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."
2017. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyu akkor ezt vasárnap is írd ki jó?
2017. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnának több pénzt, ha van olyan idióta aki ennyiért is megcsinálja?
2017. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy hülye ember, de komolyan nehezemre esik értelmezni amit a kérdező idehányt. Olyan mintha nem is mondatok lennének csak véletlenszerű szavak egymás után.
2017. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap oda jött hozzám a területi vezető, aki a műszakvezető felettesének felel meg, hozott papírokkal mondja hogy sajnos nincs jó hírem, páran fegyelmit kaptak és hozzá is ezért jöttem hogy alá írd.

Mondom hozzad nyugodtan leszarom mit csináltok, persze mondta hogy csak viccelt, de utána nekem ugrott hogy ez a Ti bajotok, dolgoztok 3 műszakban, műszakonként a 20-25 emberből mindenkinek problémája van, ezért nem megy a cég."


Most akkor vicc volt a fegyelmi vagy nem? És mi a ti bajotok?

Gyanítom, hogy megint munkaügyis kamukérdezőnk alkotott.

2017. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamu vagy nem értem amit írt a kiíró.
2017. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!