Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sehova nem vesznek fel. Miért?

Sehova nem vesznek fel. Miért?

Figyelt kérdés
kb amióta egyedül lakom sehova nem vesznek fel dolgozni pedig régen könnyen találtam munkát. kb az utcára is olyan fura kimenni, olyan mintha nem találnám a helyem. Kb ha kérdezek vkitől vmit nem is válaszol. Hogy szedjem össze magam?

2017. szept. 22. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem. Próbálkizom másutt.
2017. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy jobb munkaerő kölcsönző/közvetítő irodába. Ott vagy tudnak neked valamit, vagy őszintén el fogják mondani, hogy ki veled a probléma, min kell változtatni.
2017. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy kis hangerő, határozottság és kitartás, ahogy az első is írja. Hamarosan én is belecsöppenek ebbe a világba.
2017. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem em.
2017. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem. Még az interjúig se jutok el.
2017. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az önbizalmaddal lehet baj mióta szétmentél a pároddal.
2017. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Két duplimával keresek. Szalagmeló is jó lenne, de nem kellel, met "okos" vagOk. Élni akarik, eltartani a fiam, fizetnu a lakáshitalelem, nem vagyik errw aem alkakmas.
2017. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem se.


Az előttem szólóhoz hozzászólva. Itt ahol én lakom különösen buta emberek élnek (megyeszékhely).


Többektől hallottam már ezt, hogy mert túliskolázott vagy azért nem vesznek fel összeszerelői munkára se, írd a jelentkezésbe, hogy 8 osztályod van xd


Én ilyenkor azon gondolkozom mindig, hogy ellehet menni akkor strih qrvának is az utcára, ahhoz nem kell munkaközvetítő + tesztírás, meg a tököm. Aztán akkor jöjjön a 6 osztályos, fogatlan ember akinek munkát ad(nak), akit felvesznek dolgozni és akkor annak mert van fizetése, pénze, le szopja a turós fa szát a munkanélkül maradt iskolázott ember !

Komolyan mondom, undorító ez az ország, tele ezzel a sok buta, szűk-látókörű, logikus gondolkozásra képtelen majommal.

2017. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem szabad beírni minden végzettsəged, mert akkor abba kötnek bele.


Kérdező, màjustól itthon voltam, de a nyàri szünet miatt nem is bántam (7 éves kislànyom van, pàrom dolgozik, mondjuk tényleg jól keres nagyon) hétfőn önêletrajzíràs és küldés, szerdàn kezdek.Ok, nem vezérigazgatói àllàs, nem is szellemi, könnyű fizikai, de a fizetés nem rossz.

Nem tudom milyen munkàt keresel, mi a végzettsêged, de ha nagyon kell munka, és lejjebb tudsz adni esetleges igényeidből, akkor menni fog.

Tényleg nem szorolunk rà a keresetemre, de persze rosszul nem jön, mellesleg az unalom ölt meg itthon, pedig nem "lyukban" lakunk, sőt!És mêgis megyek, mert êrzem, emberek közt kell lennem.

Sok sikert!(Kitartàs, tuti idősebb vagyok tőled!)

2017. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
** Én sokx, úgy de úgy kikelnék magamból mikor munkaügybe járok valahol, az asztalt burítanám rá sok mindenkire sokx ! Aztán csak had fújják, hogy antiszoc az ember, meg ilyen dilinyós, meg olyan dilinyós. Hát a magyar embernél hülyébbet a föld a hátán nem hordott még.
2017. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!