Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szóltok hozzá?

Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vagyok egy cégnél. Műszakvezető váltás lesz. Láttam róla hirdetést hogy keresnek embert. Végzettségem épp megvolna ami kellene hozzá, nem tudom, hogy egyáltalán átraknának-e abba a pozícióba és hogy menne-e. Hogy mit csinálok nagyvonalakba "méhecske vagyok egy kaptárban".

Szerintetek megpályázzam?


2017. szept. 26. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok cégnél az a szabályzat, hogy el kell tölteni egy évet adott pozícióban ahhoz, hogy cégen belül megpályázz egy állást - érdemes HRnél rákérdezni. Ha nincs ilyen kikötés, akkor semmi akadálya, maximum nem vesznek át, de legalább látják, hogy vannak ambícióid.
2017. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a végzettséged is megvan, akkor nem értem, mi a kérdés.

Lehet, hogy csak két hónapja vagy ott, de már két hónappal többet húztál le köztük, mint az az idegen, akit esetleg felvennének.

2017. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pályázd meg, nem veszítesz vele semmit
2017. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor felvételiztem, a legmagasabb iskola végzettségem-et vigyem el.

Lefénymásolták. Te nem vitted be " ezeket "?

Hr-est megkérdezném a helyedbe...

2017. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!