Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki nem tudna mondani egy...

Valaki nem tudna mondani egy rendes otthoni bedolgozói állást?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Programozó, fordító például. Tehát olyan szaktudást igénylő munka ami nincs helyhez kötve és otthonról végezhető. Minden más netes munka kamu vagy olyan szintű lehúzás amit csak nagyon buta és elkeseredett ember nem ismer fel (például ha kiszámolod a befektetett munkát és a nyereséget akkor pár forint, jobb esetben pár tíz forintos órabér jön ki belőle. Annyiért meg dolgozzon az aki tényleg hülye).
2017. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Web designer, fordító (jól mondta első), tőzsde(sokat kell tanulni+szerencse), saját online szolgáltatásod is lehet de annak nem tudom mi a menete, kb ennyi. A többi lehúzás.

Ami így kezdődik, hogy

Èvek óta kerestem valami olyan munkát.... Ès vègre rájöttem a tökèletes módszerre, (na EEEz KAMU!)

2017. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!