Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyben könnyű elhelyez...

Egészségügyben könnyű elhelyezkedni itthon laboránsnakA vagy apolónőnek már meglévő végzettséggel?

Figyelt kérdés
Nyilván hallom és olvasom is,hogy nagy a hiány az egészségügyben,de mégis érdekelne mert már az ellentétjét is olvastam miszerint itt is számítanak a kapcsolatok. Azért is érdekelne mert jelenleg munka (egész más területen) mellett ilyet tanulok és másfél év múlva végzek, de már előre félek attól is hogy nehéz lesz elhelyezkednem. A fizetéssel tisztában vagyok, a jelenlegi fizetésem még 100 ezer sincs itt vidéken az ország legszegényebb megyéjében, szóval ez nem tart vissza. A fővárosba megyek majd lakni rokonhoz egyenlőre így szerencsére a magas albérleti árral nem kell számolnom.

2017. szept. 28. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Csak a nagy duma megy.

Évekkel ezelőtt pl. 10 kórházból 10 lesem reagálta a jelentkezésemet (Budapest). Itt vidéken (megyeszékhely) meg évek óta nem tudok elhelyezkedni. Azt viszont hallom, hogy a protekció virágzik. Miközben én teljesen más területen nettó 50 ezerért dolgoztam, hallottam, hogy valaki aki talpaló tanfolyamon végezte az okj ápolóit, ismeretség útján egyből bekerült egy rendelőbe dolgozni. Még csak nem is kórházba három műszakba, hanem érted ,rendelőbe vakarni ahol a viszket.

2017. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ! amikor anno én jelentkeztem rendelőkbe akkor meg egyből szakosító-tanfolyamokat is kértek. De hát annak akinek ismerőse van az látod a kukából is kibújhat, jó az oda.
2017. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez siralmas akkor. :( Gyakorlatilag aki nem kívételes tehetség valamiben az lehúzhatja magát a klotyón ismeretség hiányában. :( Most akkor mi lesz? Már semmit sem érdemes tanulni? Jó tudom, van mit, de nem lehet mindenki IT szakember és villamosmérnök meg szakorvos.
2017. szept. 28. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj ide : [link]

Itt fut a reklám hirdetés a gyakorin :D most kattintottam rá ebben a pillanatba. Lehet felveszem velük a kapcsolatot, mit veszíthetek, semmit.

2017. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, ahol nyilván kell a protekció (hereverés osztályokon), de nem ez a jellemző, legalábbis ahol élek, ott nem. Még ha segédápolónak jelentkezel, akkor is el tudsz helyezkedni, szakápolóként meg egyenesen kapkodnak utánad.
2017. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!