Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számitógepszerelo es karbantar...

Számitógepszerelo es karbantarto szakma munkaugyi kozponton keresztul jo szakmanak szamit szerinted vagy gagyi?

Figyelt kérdés
mert ha gagyi akkor csak el birom majd vegezni nem?

2017. okt. 4. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Használ még bárki számítógépet?
2017. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondolom igen, bar en is a laptopot meg okostelefont reszesitem elonyben ez teny.
2017. okt. 4. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvégezni eltudod de értelme nincs mindenki maga rakja össze már a gépét.Olyan kel ami hiányszakma ahol vagy vilanyszerelö mindig kel az electronika miat meg arra lehet épiteni a jővöben is
2017. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-al egyet értek. Amit látok magam körül, nagy hiány van az építőiparban. Villanyszerelő, kőműves, ablakos, fűtésszerelő..stb. Mindre hónapokat kell várni, mert annyi a melójuk, hogy nem győzik.

Hiába mondják sokan, hogy alja munka meg ilyenek, lassan egy segédmunkás 8 általánossal többet keres, mint egy agyoniskolázott, mert egyszerűen lasszóval kell fogni őket.

2017. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen de kormányt semm értem olyanokat indit ami nevetséges.Meg ebbe csak az lehet igazán jó aki beszéli az angolt de azok meg minek maradnának itt.Tejesen értelmetlen innkáb ne inditson semmit ha értelmest nem akkar.A vilanyszerelöt azért mondtam mert nem csak épitö iparban lehet vele elhelyezkedni.
2017. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
villanyszerelo, acs, komuves, ezek komoly szakmak, ezeket a szakmunkas iskolakban is 3 evig tanitsak, fel eves tanfolyamokon ezeket nem lehetne megtanulni, csak a kontar embereket szaporitanak ezzel.
2017. okt. 5. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami piacképes tudást. Ha az informatika érdekel, akkor pl. a hálózattervező vagy rendszergazda az értékes.
2017. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!