Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnátok, ha valaki a...

Mit gondolnátok, ha valaki a munkahelyén ennyire nem beszélne a magánéletéről?

Figyelt kérdés
Ha kitérne az esetleges kérdések elől, vagy lerendezné valahogy röviden, nem lenne férjnél, és nem is tudnád, hogy járt-e valakivel mióta ott dolgozik, sose posztolna a neten se ilyesmit, és alapvetően nem is tudnál ezzel kapcsolatban semmit.
2017. okt. 7. 19:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Valahol leszarnám, amint rájövök hogy semmire nem válaszol, amit kérdezek.

A meló Ő rá eső részét elvégzi, akkor meg nem érdekel.

2017. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy végre egy normális ember, aki nem teregeti ki a magánéletét, hisz nem véletlen magán az az élet! Mit kíváncsiskodsz ennyire? Törődj a magad dolgával!
2017. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekelne.
2017. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely nem pletykazóhely. Értelmes ember nem teregeti ki a magánéletét, föleg nem munkahelyen, ahol a többséghez semmi köze.


A kérdésre: ez szerintem egy értelmes ember!

2017. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is minimális a magánéletről beszélgetés. Azok ismerik egymás magánéletét akik 10-20 éve együtt dolgoznak.
2017. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. okt. 7. 21:20
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok. Nem tartozik a munkatársaimra a magánéletem.
2017. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Senkinek nincs köze a magánéletemhez, főleg hogy egyes helyeken általában csak "pletykatéma", leszarják mi van veled, csak legyen miről csámcsogni.

"jááj a zsuzsika még szűz, nekem az ő korába mán 2 pujám vot."

Mikor elkezdtem dolgozni, előtte nem volt senkim, és nem is szégyelltem, ha kérdezték válaszoltam (idősebbek) de mikor láttam, hogy olyan is tudja, akinek nem mondtam el, akkor befogtam a kicsi számat.

2017. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Két kezemet összetenném, hogy ilyen emberekkel dolgozzak. Most sem panaszkodok mert egyik legjobban fizető szakmában vagyok de a jópofizás az nagyon megy.
2017. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
én se mondok semmit a munkatársaimnak, semmi közük hozzá.
2017. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!