Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok mennyire jellemző a...

Nálatok mennyire jellemző a munkahelyen a kollégák részéről a családi kapcsolataitok kifigurázása?

Figyelt kérdés

Apám egyik munkatársa 37 éves férfi,és megismerkedett egy 48 éves nővel.

És állandóan azzal szívatják a munkatársai,hogy "na mész haza a nagymamához"?


Szerintem ez elég bunkó dolog.Ti tapasztaltok hasonló dolgokat?


2017. okt. 9. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Semennyire. Igaz, nem Magyarországon élünk.
2017. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván ez attól függ ki milyen munkahelyen dolgozik, milyen beosztásban... Nálunk nem lenne megengedett az ilyen kőbunkó stílus, az biztos.
2017. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk két kolléga minden ebédszünetben kijár dugni (mármint együtt). Amikor a csaj felteszi a facéra az idilli családi képeket, akkor azért a háta mögött elhangzik néhány megjegyzés.
2017. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem megjegyzéseket kéne tenni a csaj háta mögött, hanem beköpni a férjének. Asszisztálna a fene egy ribinek. Én mindig beköpöm a fajtáját. Ha rokonom, ha nem.
2017. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,szerintem a családja,illetve,hogy kivel van kapcsolatban,kivel él,mindenkinek szent és sérthetetlen.


Erre megjegyzéseket tenni nagyon bunkó dolog.


Aki ilyet csinál,mármint kollégával kavar,és mellette reklámozza,hogy "nekem férjem van",ott lehet a férj is tud róla.

Nem hiszem,hogy valaki ilyen buta,hogy a melóhelyen szedi össze a szeretőt a férj háta mögött,mert nagyon könnyen célponttá válthat a melóhelyen a többi kollégának.

2017. okt. 9. 21:15
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
És ha a 48 éves nőnek van unokája, tehát tényleg nagyi? Akkor ez csak egy kedves figyelmesség a kollégák részéről.
2017. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem,nem olyan hangsúllyal mondták....

Azt nem tudom van e unokája.

2017. okt. 9. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek között dolgozom, nálunk nincs ilyen. Már az is ritkaságnak számít, ha egyáltalán szóbakerül bárki magánélete, a gúnyolódás/bunkó beszólogatás pedig pláne nem férne bele senkinél.
2017. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A párom munkahelyén is dolgozik egykét ilyen ember, pl az egyik pasinak született egy kisfia, es többen a nevével gúnyolódtak. Engem ez annyira felúzott... érted, születik egy pici babája, kb beteljesedik az élete, stb, és kigúnyolják. Megpróbálnak beletaposni az örömébe. Ez gyerekes, és undorító. Amúgy a páromat is szivatták az én nevem miatt. Meg ha véletlen meghallanak ezt azt, akkor egyből kiforgatják, és attól zeng az egész környék. pl: megkérdeztem páromat, hogy volt-e boltban, felelte, hogy nem, erre egész nap az egyik gyökér csesztette, hogy menjen boltba, pedig nem is szidtam meg :D de ez mondjuk náluk cca 50 emberből mondjuk 2-3.
2017. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiúk szoktak hülyülni mindenfélével, de soha nem rosszindulatból. Ha valaki nem vevő rá, leállnak vele, de általában mindenki csak nevet ezeken. Tőlem is szokták kérdezni mikor jön a kandúrom, de nem sértődöm meg. Szóval a hangsúlyon van a lényeg, lehet azt a férfit se zavarja a viccelődés.
2017. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!