Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkát hogy lehet kibitni?

Gyári munkát hogy lehet kibitni?

Figyelt kérdés
Gyári munkát kaptam, fél évig dolgoznék szalagmunkát amig a képzésem elkezdhetem. Dolgoztam már ilyen minkakörben, de eléggé rosszil viselem a monotonitást a nagy hangzavart. Milyen tippeket tudtok adni amivel gyorsabban telik az idö, nem olyan unalmas, hangos, fáraszto? Minden érdekel ami jobbá teheti a munkanapot. Köszönom!

2017. okt. 12. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
tanulni kellett volna
2017. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
továbbtanulsz, és nem szalagmelót csinálsz...
2017. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyetemi végzettségem van, de itt külföldön nem fogadják el, ezért jelenkeztem itt egyetemi képzésre, de csak szeptembertől kezdhetek. Addig kell a pénz az önfenntartásra. Most kaptam egy gyári melót, közben keresek valami jobb munkát, de ezzel már most kezdhetnék. Szóval a tanulni kellett volna válaszokkal nem vagyok bejjebb :) Arra vagyok kíváncsi, hogy ebben az átmeneti időszakban hogyan tudnék "túlélni".
2017. okt. 12. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha engedélyezett a zene hallgatás, akkor hallgass zenét.

Ha nem, akkor el kell viselned.

Én is dolgoztam gyárban, a közvetlen munkatársaim nagyon unalmasak voltak, max a darabszámokról, megrendelésekről tudtak beszélni. A targoncásokkal beszéltem inkább mindig, érdekesebbek voltak és őket annyira nem figyelték, oda tudtak jönni hosszabb időre beszélgetni.

Próbálj meg te is beszélgetni, ha van kivel...vagy merülj el a gondolataidban...jobbat nem nagyon tudsz csinálni.

2017. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Úgy hogy otthagyod.
2017. okt. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
A monotonitást csak ki kell bírni. A hangzavarra vegyél füldugót.
2017. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

de miért gyárba mész

meki nem unalmas, jól fizet, sok van belőle

2017. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
vagy szállodába :)
2017. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Diplomával mehetsz irodába is, ha folyékonyan beszéled a nyelvet.

Ill vendéglátás, kereskedelem, egyik se monoton

2017. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem hallgathatnék közben mindenféle dolgot és nem lennének normális munkatársaim, akkor valószínűleg csak bambulnék, amíg bele nem őrülök. :)

De nálunk lehet hallgatni szerencsére, így többnyire nyelvtanulással kapcsolatos anyagokat hallgatok. Kedvenc sorozatom részeit angolul, németül. Hangoskönyveket hallgatok angolul, animéket japánul. Zenehallgatásra már szinte nem is marad időm. :D


Ráadásul a munkatársaim is nagyon jó fejek, bár beszélgetni nem igazán lehet, ez egyértelmű, de gyakran összenézünk és mosolygunk. Néha beszólogatnak hülyeségeket, de legalább nevetek rajta egy jót. :D Mondjuk én alapvetően mindenhez pozitívan állok hozzá.

2017. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!