Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogy lehet jól bírni?...

Ezt hogy lehet jól bírni? Éjszakai műszak

Figyelt kérdés
Változó, hogy mennyit kell éjszakáznom egy hónapban,általában 5-8,elosztva. Nem tűnik így soknak,de nem egyszerű. Mellette viszont sok nappali műszak van. Nem tudok megbarátkozni az éjszakával. Aki ilyen műszakváltásba dolgozik, hogy bírja?Mikor éjszakából kell nappalra mennem,főleg 2 nappalra,akkor meg aztán nagyon padlón vagyok. És most sűrű heteim vannak, kevés az ember. De ha már 2-3 éjszaka van egymásután..nagyon nehezen viselem, de az egyet is. Sírhatnékom van, egész nap rossz kedvem van, hogy nem aludhatok itthon a párommal,hogy nem lehetek az ágyamban. Kb. csak aludni van kedvem, erőm itthon..pedig itt a háztartás,jó lenne a hobbimnak is élni, sportolni is,de mikor... Olyan opció nincs,hogy váltsak munkahelyet, család mellett szeretnék majd váltani, mert gyerek mellett ezt nem csinálnám, és nyugdíjba se innen szeretnék menni... de azért még picit kéne bírnom. Véleményt szeretnék kérni, hogy aki így dolgozik, hogy vészeli át?hogy tud egyensúlyt tartani a munka és az otthoni dolgok között? :\ Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. okt. 13. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 évet lenyomtam 3 műszakban, plusz pénzért hétvégente is. Meg is lett az eredménye. Nem kellett fogyókúráznom, fogytam pár hónap alatt 20 kilót. Nem mindenki bírja. Hagyd ott, amíg lehet!!!! És tényleg fogadd meg a tanácsom, mert tönkre fogsz menni!

Voltak olyan kollégáim, akik évtizedekig ezt csinálták, mégsem haltak bele, ők ezt szokták meg, bár aláírom, nem mindegy, milyen munka. Én nem bírtam, aludni sem tudtam. De a pénz miatt bevállaltam, ha neked nem muszáj, ne csináld!

2017. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, előtte ülőmunkát végeztem 20 évig. Te még fiatal vagy, de láttam elájulni fiatal lányokat, sok durva dolgot tapasztaltam, de nekem muszáj volt csinálnom, most mindegy, miért. Hallgass rám, ha nem bírod, ne csináld erődön felül, mert belerokkansz.
2017. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű,első pihenőnapon csak 5-6orat alszol így at tudsz allni nappalosra majd!Egyébként hány éves vagy?és milyen munkahely ez?
2017. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolkozok a váltáson,de nem egyszerű. Egyébként,eü.
2017. okt. 14. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokat kell állni, amitől sokat fáj az ember lába, 18-20évesek mindog kérdezik, hogy mennyi idő mire hozzászokik az ember... mindig mondom nekik, hogy soha nem szoktam hozzá, de idővel megtanultam leszarni...
2017. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!